Oy Ver

Aradığınız Karne Hediyesi Teknosa'da!

Bitiş Tarihi : 31 Ocak 2021, Pazar

Çocuğunuzun hayalini kurduğu ya da uzun zamandır istediği ürünler arasından birini satın alarak karne heyecanına ve tatil sevincine ortak olabilirsiniz.

Aradığınız Karne Hediyesi Teknosa'da!
İletişim kurmayı kolaylaştıran, istediği bilgiye anında ulaşmasını sağlayacak ve pratik bir şekilde taşınan iyi bir tablet her öğrencinin gözlerinin ışıldamasını sağlar. “Karne hediyesi tablet almak isterim ama daha ucuz karne hediyesi önerisine ihtiyacım var.” diye düşünüyorsanız Teknosa karne indirimi sayesinde bu düşünceyi aklınızdan hemen uzaklaştırabilirsiniz. Teknosa’da her bütçeye uygun bir tablet var.
Her aradığınızda ulaşabilmeniz, yeniliklerden uzak kalmaması, en güncel mobil uygulamaları indirebilmesi için tarzına uygun bir cep telefonu onu mutlu edecek hediyeler arasında yer alıyor. Belki karne hediyesi olarak alacağınız akıllı cep telefonu sayesinde bir mesaj uygulamasından okul arkadaşlarının bulunduğu bir grup açar, hem dersler hakkında konuşur hem de eğlenceli zaman geçirir.
Ne kadar yoğun çalıştığına siz şahitsiniz, arada bir kendini farklı bir evrendeymiş gibi hissetmeye ihtiyacı yok mu? O halde bir oyun bilgisayarı alarak birbirinden farklı evrenlerde gezmesi için ona ihtiyacı olanı verebilirsiniz. En iyisini isteyen öğrencilere de ancak yüksek özelliklere sahip bir oyun bilgisayarı yakışır!

Eklenme Tarihi : 15 Ocak 2021, Cuma

Aradığınız Karne Hediyesi Teknosa'da!

Yukarıda yer alan FIRSATI GÖSTER linkine tıklayarak kampanyaya ulaşabilirisiniz.Ardından ayrı bir sekmede açılacak olan Teknosa internet sitesine giderek, ödeme adımında kampanyadan faydalanabilirsiniz.Keyifli ve fırsatlarla dolu alışverişler dileriz :)

Teknosa internet sitesinden yapabileceğiniz harcamalar için aradığınız tüm Teknosa indirim kodu, Teknosa kupon kodu, Teknosa fırsatları,Teknosa indirim kampanyalarını görmek için buraya tıklayarak Teknosa sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

Teknosa Markasına Ait Diğer Öne Çıkan Fırsatlar

Teknosa Beyaz Eşyalarda Tekno Fırsat Günleri Başladı

Bütçeniz doğrultusunda en iyi marka ve modeller arasından beyaz eşya tercihinizi yapabilirsiniz. Üstelik kaçırılmayacak indirimlerle!

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Teknosa'da Home Office Çalışanlara Özel %25 İndirimli Set!

Teknosa Home Office çalışanlar için oluşturulan özel set 1 Temmuz tarihine kadar net %25 indirim fırsatı ile satışta.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Samsung Galaxy Tab S7 veya S7+ Tablet Alımında Logitech K380 Klavye Hediye!

Teknosa'dan tablet ihtiyacı olanlara kaçırılmayacak fırsat! Tabletini al, klavyeyi kap... Samsung tablet modellerinde geçerli kampanyayı hemen yakala.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(