5

Beko Televizyonda 500TL İndirim Fırsatı!

Bitiş Tarihi : 31 Ekim 2020, Cumartesi

Beko Televizyonda 500TL İndirim Fırsatı!

Beko Televizyonunuzu Şimdi Alın, 500TL İndirimi Kaçırmayın! Üstelik 3 ay taahhütsüz TV+ Premium üyelik hediye!

Lansmana özel yeni Crystal Pro TV serisi ön sipariş” kampanyası 13-31 Ekim 2020 tarihlerinde Beko mağazalarında ve beko.com.tr’de geçerlidir. 
Kampanya B50 A 860 B / B55 A 860 B / B65 A 860 B modellerinde geçerlidir. Beko.com.tr ve Beko mağazaları toplam perakende satış 4.000 adet ile sınırlıdır. 
Kampanya dahilinde taahhütsüz 3 aylık TV+ üyeliği hediye edilecektir. Üyelik aktivasyon kodları kumanda içerisinde yer alacaktır. 
Beko mağazalarından alınan ürünler 60 iş günü içerisinde tüketicilere teslim edilecektir.  Beko.com.tr’den alınan siparişlerde teslim süresi web satışlarına özel 30 gündür.
Beko kampanyayı durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Eklenme Tarihi : 26 Ekim 2020, Pazartesi | Güncelleme : 26 Ekim 2020,20:43:53

Beko Televizyonda 500TL İndirim Fırsatı!

Yukarıda yer alan FIRSATI GÖSTER linkine tıklayarak kampanyaya ulaşabilirisiniz.Ardından ayrı bir sekmede açılacak olan Beko internet sitesine giderek, ödeme adımında kampanyadan faydalanabilirsiniz.Keyifli ve fırsatlarla dolu alışverişler dileriz :)

Beko internet sitesinden yapabileceğiniz harcamalar için aradığınız tüm Beko indirim kodu, Beko kupon kodu, Beko fırsatları,Beko indirim kampanyalarını görmek için buraya tıklayarak Beko sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

Beko Markasına Ait Diğer Öne Çıkan Fırsatlar

Beko'da Efsane Cuma'dan Efsane İndirim Fırsatı!

Beyaz eşyalardan küçük ev aletlerine, televizyonlardan cep telefonlarına kadar birçok ürün grubunda geçerli efsane indirimler!

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Beko'da Grundig NaturaShine Serisi'nde Anneler Günü'ne Özel %25 İndirim

Makademya fındığı ve Hindistan cevizi yağı ile zenginleştirilmiş seramik ızgara ve plakalara sahip Grundig NaturaShine ailesi ile tanışın!

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Beko'dan Çifte Bayram Fırsatı!

Tüm küçük ev aletleri ve süpürgelerde net %20 indirim! Beko'nun çifte bayram fırsatlarını kaçırmayın.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(