Oy Ver

Bernardo Kahvaltı Takımlarında Kaçırılmayacak Fırsat!

Bitiş Tarihi : 14 Kasım 2020, Cumartesi

Bernardo'nun köşeli, yuvarlak ve bir çiçek gibi kıvrımlı hatlara sahip kahvaltı takımlarıyla, günün en güzel öğününü daha zevkli hale getirin.

6 Kişilik Kahvaltı Takımlarında İndirimli Fiyatlar!

Bernardo'nun köşeli, yuvarlak ve bir çiçek gibi kıvrımlı hatlara sahip kahvaltı takımlarıyla, günün en güzel öğününü daha zevkli hale getirin.

Pazar kahvaltısı konseptinizi belirlerken Bernardo’nun takımlarından yararlanabilirsiniz. Kahvaltı takımları; tasarımlarına, parça sayılarına, üretim materyallerine ve kullanım amaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Dikdörtgen, daire veya baton şeklindeki kapaklı kahvaltı servis takımları, dönerli bir stand üzerine yerleştirilen ya da sabit servis tabaklarından oluşan ürünlerdir. Kahvaltı tabağı birden daha fazla bölmeden veya birbirinden bağımsız kâselerden meydana gelebilir. Tüm kâselerin üzerinde tek bir kapak yer alabileceği gibi her bir kâsenin ayrı kapaklardan oluştuğu kahvaltı takımlarda bulunmaktadır. Serpme kahvaltı sofraları için daha çok; 3, 4 ve 6 parçadan oluşan çok parçalı kâseler, kayık ya da farklı şekillerdeki zeytinlik setleri ve reçellik setleri tercih ediliyor.

Birden fazla parçadan oluşan hem Porselen hem de Bone China kahvaltı setleri, özellikle şık kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi oluyor. Fincan, yumurtalık, tuzluk, şekerlik, biberlik, servis tepsisi, kaseler, çay demliği, büyük ve küçük servis tabakları gibi birden fazla parçadan oluşan kahvaltı takımları, aynı zamanda sofrada görsel bir bütünlük oluşturuyor. Geometrik desenli ve çiçek temalı bir kahvaltı takımı göze hitap ederken, köşeli hatlardan ya da yuvarlak hatlardan oluşan bir kahvaltı takımı ise sofralara şıklık getiriyor.

Eklenme Tarihi : 3 Kasım 2020, Salı

Bernardo Kahvaltı Takımlarında Kaçırılmayacak Fırsat!

Yukarıda yer alan FIRSATI GÖSTER linkine tıklayarak kampanyaya ulaşabilirisiniz.Ardından ayrı bir sekmede açılacak olan Bernardo internet sitesine giderek, ödeme adımında kampanyadan faydalanabilirsiniz.Keyifli ve fırsatlarla dolu alışverişler dileriz :)

Bernardo internet sitesinden yapabileceğiniz harcamalar için aradığınız tüm Bernardo indirim kodu, Bernardo kupon kodu, Bernardo fırsatları,Bernardo indirim kampanyalarını görmek için buraya tıklayarak Bernardo sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

Bernardo Markasına Ait Diğer Öne Çıkan Fırsatlar

Anneler Günü'ne Özel %50+%20 İndirim Bernardo'da!

Sepette Ekstra %20 İndirim fırsatı ile sofra ve mutfaklarınızı şenlendirin. Anneler Günü'ne özel fırsatı yakalayın

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Bernardo Pişirme Ürünlerinde Geçerli %20 İndirim

Sağlıklı, lezzetli ve aynı zamanda görüntüsü ile de göze hitap ederek iştah açan yemekler pişirebilmek için değişik mutfak ve pişirme ürünlerini Bernardo'da %20 indirimle bulabilirsiniz.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Bernardo Granit Tencere ve Tava Setinde Yeni Yıla Özel %50+%20 İndirim!

Bernardo Montenegro 7 Parça Granit Tencere & Tava Seti Yeni Yıla Özel Muhteşem İndirimli Fiyatıyla Satışta!

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(