Oy Ver

Bosch Elektrikli Ev Süpürgelerde Fırsat!

Bitiş Tarihi : 5 Kasım 2020, Perşembe

En geniş çeşitliliği ile Bosch süpürge modelleri, MediaMarkt’ta kullanıcıları ile buluşuyor.

En geniş çeşitliliği ile Bosch süpürge modelleri, MediaMarkt’ta kullanıcıları ile buluşuyor. Her kullanıma ve kullanıcıya yönelik özelleştirilmiş elektrikli süpürge çeşitleri, üstün kalite standartları ile bir elektrikli süpürgeden beklentilerinizi aşmaya geliyor.

Torbasız Elektrik Süpürgeleri
Bosch torbasız elektrikli süpürgesi su filtreli ve buharlı olmak üzere ikiye ayrılır. Su bazlı Bosch torbasız elektrik süpürgesinde toz periyodik aralıklarda değiştirilen bir torbada değil, su haznesi bölümüne hapsedilir. Sistemin temelinde tozu su aracılığıyla sabitleme düşüncesi yatar. Toz torbasının dolması, makinenin eskimesi ya da kullanıcı kaynaklı olarak makinede meydana gelen hasarlar sabitlenmemiş tozun başlıktan kaçırılmasına sebep olabilir. Ancak bu durum su filtreli Bosch elektrikli süpürgesi için geçerli değildir.

Şarjlı Elektrik Süpürgeleri
Şarjlı Bosch elektrik süpürgesi modelleri genellikle yüzey alanı dar ve dolu olan mekanlarda kullanılır. Şarjlı Bosch elektrik süpürgesi modellerinin başlıkları normal süpürge başlıklarına kıyasla daha küçüktür. Emiş güçleri de daha zayıftır. Bu sebeple küçük alanlarda kaba bir temizlik yapmak amacıyla tercih edilir. Örneğin yemek yedikten sonra masanın altına dökülen kırıntıları toplamak için derinlemesine temizlik yapan büyük ve uzun kablolu elektrik süpürgenizle uğraşmak yerine önceden şarj ettiğiniz Şarjlı Bosch elektrik süpürgesi kullanabilirsiniz. Bu şekilde hem zamandan hem de temizliğe ayırdığınız enerjinizden tasarruf edersiniz. Kablosuz süpürge modellerinin en yenilerinden olan Bosch Athlet normal bir süpürgenin performansına kabloya ihtiyaç duymadan ulaşıyor. SensorBagless™ teknolojisi ile AllFloor HighPower elektrikli fırçası sayesinde istediğiniz her türlü yüzey tipinde yüksek performans sunar. Sunduğu imkanların yanında hafifliği ile kolaylık üzerine kolaylık ekleyen bu sistem, fiyatlarında da Bosch elektrikli süpürge fiyatlarındaki uygunluk imkanlarını sunmaktadır.
 

Eklenme Tarihi : 4 Kasım 2020, Çarşamba

Bosch Elektrikli Ev Süpürgelerde Fırsat!

Yukarıda yer alan FIRSATI GÖSTER linkine tıklayarak kampanyaya ulaşabilirisiniz.Ardından ayrı bir sekmede açılacak olan MediaMarkt internet sitesine giderek, ödeme adımında kampanyadan faydalanabilirsiniz.Keyifli ve fırsatlarla dolu alışverişler dileriz :)

MediaMarkt internet sitesinden yapabileceğiniz harcamalar için aradığınız tüm MediaMarkt indirim kodu, MediaMarkt kupon kodu, MediaMarkt fırsatları,MediaMarkt indirim kampanyalarını görmek için buraya tıklayarak MediaMarkt sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

MediaMarkt Markasına Ait Diğer Öne Çıkan Fırsatlar

MediaMarkt İndirime koş koş! Süpürge ve küçük ev aletlerinde indirime koş koş günleri!

7-14 Mart tarihlerinde MediaMarkt küçük ev aletlerinde ve süpürgelerde indirimler başladı.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Arzum Kişisel Bakım Ürünlerinde %40'a Varan İndirimler MediaMarkt'ta!

Arzum kişisel bakım ürünlerini MediaMarkt avantajı ile daha hesaplı fiyatlara sahip olabilirsiniz. İndirimleri hemen yakalayın.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

MediaMarkt Club Günleri Başladı: Bilgisayar ve Tabletlerde İNDİRİM

12-15 Mart tarihlerinde geçerli MediaMarkt Club Günleri ile ihtiyacınız olan bilgisayar ve tabletlere indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(