Oy Ver

Büyük Fırsatlarla Dolu Samsung Galaxy Günleri Başladı!

Bitiş Tarihi : 28 Şubat 2021, Pazar

Siz de hemen Samsung Satış Noktaları'na gelin, avantajları kaçırmayın! Kampanyanın son tarihi 28 Şubat!

Büyük Fırsatlarla Dolu Samsung Galaxy Günleri Başladı!

Samsung Electronics İstanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. (‘Samsung’) tarafından düzenlenen “Galaxy Günleri” kampanyası 18 Şubat - 28 Şubat tarihleri arasında kampanya dahilindeki cep telefonları,tabletler ve giyilebilir cihazlar için kampanyaya katılan yetkili Samsung Mağazaları’nda geçerlidir.

Kampanya dahilindeki cep telefonu, tablet ve giyilebilir cihaz modellerinde tavsiye edilen toplam satış fiyatı üzerinden %20’ye varan indirimler, hediye çeki fırsatları, birlikte al ürünlerde %50’ye varan indirim avantajıyla ürünler sunulmaktadır. Her avantajın ürün, koşul, tutar ve tarihleri farklıdır. Kampanya, sadece aşağıda model kodları belirtilen kampanya dahilindeki seçili cep telefonu, tablet ve giyilebilir cihaz modelleri için geçerlidir.

Eklenme Tarihi : 22 Şubat 2021, Pazartesi

Büyük Fırsatlarla Dolu Samsung Galaxy Günleri Başladı!

Yukarıda yer alan FIRSATI GÖSTER linkine tıklayarak kampanyaya ulaşabilirisiniz.Ardından ayrı bir sekmede açılacak olan Samsung internet sitesine giderek, ödeme adımında kampanyadan faydalanabilirsiniz.Keyifli ve fırsatlarla dolu alışverişler dileriz :)

Samsung internet sitesinden yapabileceğiniz harcamalar için aradığınız tüm Samsung indirim kodu, Samsung kupon kodu, Samsung fırsatları,Samsung indirim kampanyalarını görmek için buraya tıklayarak Samsung sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

Samsung Markasına Ait Diğer Öne Çıkan Fırsatlar

Samsung TV Sahiplerine Film Dizi Paketi Hediye Kampanyası

Samsung TV sahiplerine özel iki aylık D-Smart Go Dizi Film Paketi hediye!

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Samsung Ankastrelerde Tekli Alımda %10, Üçlü Set Alımlarında %20'ye Varan İndirim!

Samsung seçili ankastre ürünlerde geçerli kampanyadan faydalanarak evinizin ankastre fırın ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Samsung Galaxy Hediyeleri ile Yeni Yıla Taze Bir Başlangıç

Samsung Online Mağaza'dan yapacağınız mobil ürün ve aksesuar alışverişlerinizde, sepet tutarına göre 750 TL'ye varan hediye çeki fırsatını kaçırmayın.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(