Oy Ver

CarrefourSA'da Balık Kategorisinde Çipura Kampanyası!

Bitiş Tarihi : 12 Mart 2021, Cuma

CarrefourSA ayrıcalığı ile her daim taze balıklara ulaşabilirsiniz. Çipurada geçerli indirim fırsatı ile lezzetli bir balık sofrasına hazır olun.

CarrefourSA'da Balık Kategorisinde Çipura Kampanyası!
En sık tüketilen balık türlerinden biri olan çipura, ülkemizde yaygın bir şekilde tutuluyor. Diğer balık türlerine nazaran daha az kılçıklı olan ve beyaz, sert etiyle benzersiz bir lezzet sunan çipura, oldukça pratik ve hızlı pişirilebilirliği ile ön plana çıkıyor. Yaklaşık 25 cm'lik büyüklüğü ve vitamin, mineral değerleri ile epey besleyici bir balık olarak görülüyor. Çipura balığı her mevsim tüketilebiliyor. CarrefourSA ayrıcalığı ile her daim taze olan çipura balığı genellikle fırında pişirilse de ızgarada da pişirilebiliyor. Çipura buğulama ya da çipura çorbası da epey beğeniliyor.
 

Eklenme Tarihi : 11 Mart 2021, Perşembe | Güncelleme : 16 Mart 2021,12:22:42

CarrefourSA'da Balık Kategorisinde Çipura Kampanyası!

Yukarıda yer alan FIRSATI GÖSTER linkine tıklayarak kampanyaya ulaşabilirisiniz.Ardından ayrı bir sekmede açılacak olan CarrefourSA internet sitesine giderek, ödeme adımında kampanyadan faydalanabilirsiniz.Keyifli ve fırsatlarla dolu alışverişler dileriz :)

CarrefourSA internet sitesinden yapabileceğiniz harcamalar için aradığınız tüm CarrefourSA indirim kodu, CarrefourSA kupon kodu, CarrefourSA fırsatları,CarrefourSA indirim kampanyalarını görmek için buraya tıklayarak CarrefourSA sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

CarrefourSA Markasına Ait Diğer Öne Çıkan Fırsatlar

CarrefourSA'da Taze Meyve Sebze Şenliği Başladı!

Alışveriş listenizde yer alan kivi, muz, ahududu, patates, soğan gibi birçok meyve ve sebze türünün en iyisini indirimli fiyatlarla CarrefourSA'dan alabilirsiniz.

Bitiş Tarihi : 30 Nisan 2021, Cuma

CarrefourSA 24 Kasım - 3 Aralık 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

Kaliteli ürünleri uygun fiyatla tüketiciyle buluşturan süpermarket zinciri CarrefourSA 24 Kasım-3 Aralık 2020 kataloğu yayında.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

CarrefourSA'da Ramazan Koli Satışları Başladı!

Ramazan Kolisi, ramazan boyunca ihtiyaç duyulan birçok ürüne bir anda ulaşmanıza olanak tanırken tasarruf imkanı da sunuyor.

Bitiş Tarihi : 30 Nisan 2021, Cuma