Oy Ver

Casper'dan Okula Teknolojik Dönüş Kampanyası!

Bitiş Tarihi : 20 Kasım 2020, Cuma

Casper'dan Okula Teknolojik Dönüş Kampanyası!

Casper'dan Okula Teknolojik Dönüş Kampanyası!

Yeni eğitim öğretim yılının başlaması yaklaştıkça ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite teknolojik okul ihtiyaçları için Casper tüm öğrencilere destek oluyor. Uzaktan eğitimin eğitim sisteminde yer almasıyla birlikte laptop ve bilgisayarların okul alışverişi içerisindeki yeri daha önemli bir yer aldı.

Uzaktan eğitime odaklanıldığı günümüzde laptop ve bilgisayarlar kadar tabletler de önemli bir yer edindi. Uzaktan eğitime katılırken kullandığınız laptop ve bilgisayarların özelliklerini karşılayıp performansı sizi mutlu edecek ürünleri sunuyor. İndirimli fiyatlarla satışta olan bu ürünleri kaçırmayın! 
 

Eklenme Tarihi : 22 Ekim 2020, Perşembe

Casper'dan Okula Teknolojik Dönüş Kampanyası!

Yukarıda yer alan FIRSATI GÖSTER linkine tıklayarak kampanyaya ulaşabilirisiniz.Ardından ayrı bir sekmede açılacak olan Casper internet sitesine giderek, ödeme adımında kampanyadan faydalanabilirsiniz.Keyifli ve fırsatlarla dolu alışverişler dileriz :)

Casper internet sitesinden yapabileceğiniz harcamalar için aradığınız tüm Casper indirim kodu, Casper kupon kodu, Casper fırsatları,Casper indirim kampanyalarını görmek için buraya tıklayarak Casper sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

Casper Markasına Ait Diğer Öne Çıkan Fırsatlar

Casper ile Sömestir Tatiline Özel Fırsatlar

Dönem boyu gösterdiğin performansa yakışacak yüksek performanslı laptop ve desktop bilgisayarlar Casper sömestir kampanyasında.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Casper Ürünlerinde %7 Sepet İndirimi n11'de!

Casper'ın en yeni dizüstü bilgisayar modellerinde %7 sepet indirimleri n11'de sizleri bekliyor. İndirimleri keşfetmek için tıklayın.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(