Oy Ver

Gülaylar Fırsat Altın Ürünlerde 1 Alana 1 Hediye!

Bitiş Tarihi : 30 Nisan 2021, Cuma

Her zevke, her kombine uygun muhteşem takı ve aksesuarlarda geçerli 1 alana 1 hediye kampanyası başladı.

Gülaylar Fırsat Altın Ürünlerde 1 Alana 1 Hediye!

Sadece zevkinize değil, giyeceğiniz kıyafete de uygun altın bileziği seçmenize imkan tanıyan ürün gamı Gülaylar’ tercih sebebi haline getiriyor. Kültürümüzün bir parçası altın bilezikler, anneannelerimizin ve annelerimizin vazgeçilmez bir aksesuar olarak gördükleri altın bilezikler, fantezi, Hint işi, Trabzon, kaburgalı, altı açık, içi boş, tuğralı, renkli fantezi, tokalı, örgülü, salyangoz, yılan, sonsuzluk, çiçek, incili modelleriyle hiçbir zaman eskimeyecek bir güce sahip. Altın bilezik denilince eskiden hep gösterişli, büyük formlu tasarımlar akla gelse de, günümüz modern, genç kesime ve çalışan kadınlara da hitap eden modeller öne çıkmaya başladı. Elmas görünümlü, toplu, göz motifli, firuze taşlı, suyolu, kelebek figürlü, taşlı, pave, yoncalı, kalpli, lava simgeli, kar tanesi figürlü altın bilezikler de modern tasarım sevenlerin mücevher dolabını süslüyor. Miniklerin de bileklerini şenlendirecek olan uğur böceği, at nalı, güneş, yaprak ve fiyonk figürlü altın bilezikler onları mutlu etmeye yeter. Artık sadece büyüklerin değil, çocukların da şıklık yarışına girdiği günümüzde tarzını bulmaya çalışan çocukların takıları Gülaylar’dan olacak.

Eklenme Tarihi : 3 Nisan 2021, Cumartesi

Gülaylar Fırsat Altın Ürünlerde 1 Alana 1 Hediye!

Yukarıda yer alan FIRSATI GÖSTER linkine tıklayarak kampanyaya ulaşabilirisiniz.Ardından ayrı bir sekmede açılacak olan Gülaylar internet sitesine giderek, ödeme adımında kampanyadan faydalanabilirsiniz.Keyifli ve fırsatlarla dolu alışverişler dileriz :)

Gülaylar internet sitesinden yapabileceğiniz harcamalar için aradığınız tüm Gülaylar indirim kodu, Gülaylar kupon kodu, Gülaylar fırsatları,Gülaylar indirim kampanyalarını görmek için buraya tıklayarak Gülaylar sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

Gülaylar Markasına Ait Diğer Öne Çıkan Fırsatlar

Gülaylar'da Tıp Bayramı'na Özel %60 İndirime Ek Sepette %15 İndirim!

Gülaylar'da sevilen takı ve aksesuarlarda geçerli kaçırılmayacak indirimler başladı. Ürünleri hemen inceleyin.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Gülaylar'da Muhteşem Hafta Sonu Kampanyası Başladı!

Gülaylar'da Muhteşem Hafta Sonu Kampanyası Başladı! %60 İndirime Ek Sepette %15 İndirim Fırsatı!

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Gülaylar'da Bu Hafta Sonuna Özel Büyük İndirim!

Bu hafta sonuna özel seçili pırlantalı yakut, zümrüt ve safir ürünlerde geçerli büyük indirim fırsatları Gülaylar'da!

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(