Oy Ver

Gülaylar'da Fırsat Ürünlerinde 1 Alana 1 Hediye Kampanyası Başladı!

Bitiş Tarihi : 31 Mart 2021, Çarşamba

Sadece zevkinize değil, giyeceğiniz kıyafete de uygun altın ürünlerde geçerli Gülaylar kampanyası başladı. 1 alana 1 hediye kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Gülaylar'da Fırsat Ürünlerinde 1 Alana 1 Hediye Kampanyası Başladı!
Sadece zevkinize değil, giyeceğiniz kıyafete de uygun altın bileziği seçmenize imkan tanıyan ürün gamı Gülaylar’ tercih sebebi haline getiriyor. Kültürümüzün bir parçası altın bilezikler, anneannelerimizin ve annelerimizin vazgeçilmez bir aksesuar olarak gördükleri altın bilezikler, fantezi, Hint işi, Trabzon, kaburgalı, altı açık, içi boş, tuğralı, renkli fantezi, tokalı, örgülü, salyangoz, yılan, sonsuzluk, çiçek, incili modelleriyle hiçbir zaman eskimeyecek bir güce sahip. Altın bilezik denilince eskiden hep gösterişli, büyük formlu tasarımlar akla gelse de, günümüz modern, genç kesime ve çalışan kadınlara da hitap eden modeller öne çıkmaya başladı. Elmas görünümlü, toplu, göz motifli, firuze taşlı, suyolu, kelebek figürlü, taşlı, pave, yoncalı, kalpli, lava simgeli, kar tanesi figürlü altın bilezikler de modern tasarım sevenlerin mücevher dolabını süslüyor. Miniklerin de bileklerini şenlendirecek olan uğur böceği, at nalı, güneş, yaprak ve fiyonk figürlü altın bilezikler onları mutlu etmeye yeter. Artık sadece büyüklerin değil, çocukların da şıklık yarışına girdiği günümüzde tarzını bulmaya çalışan çocukların takıları Gülaylar’dan olacak.

Eklenme Tarihi : 18 Mart 2021, Perşembe

Gülaylar'da Fırsat Ürünlerinde 1 Alana 1 Hediye Kampanyası Başladı!

Yukarıda yer alan FIRSATI GÖSTER linkine tıklayarak kampanyaya ulaşabilirisiniz.Ardından ayrı bir sekmede açılacak olan Gülaylar internet sitesine giderek, ödeme adımında kampanyadan faydalanabilirsiniz.Keyifli ve fırsatlarla dolu alışverişler dileriz :)

Gülaylar internet sitesinden yapabileceğiniz harcamalar için aradığınız tüm Gülaylar indirim kodu, Gülaylar kupon kodu, Gülaylar fırsatları,Gülaylar indirim kampanyalarını görmek için buraya tıklayarak Gülaylar sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

Gülaylar Markasına Ait Diğer Öne Çıkan Fırsatlar

Gülaylar'da Muhteşem Şubat İndirimi: %60+%10 İndirim

Kaliteli ürün anlayışı ve hızlı müşteri ilişkileri iletişimiyle de farklılık yaratan Gülaylar, güvenli alışverişi tek tıkla ayağınıza getiriyor.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Gülaylar'da Efsane Cuma İndirimi! %50 + Sepette %20

Gülaylar'da %50'ye varan indirimlere ek sepette ekstra %20 indirim kazanın.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Anneler Günü'ne Özel %60+%10 İndirim Gülaylar'da!

Anneler Günü'ne özel en şık takı ve aksesuarlarda gulaylar.com’da %60 + sepette %15 indirim var!

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(