Oy Ver

Koçtaş Hazır Mutfaklarda %35'e Varan İndirimler

Bitiş Tarihi : 19 Aralık 2020, Cumartesi

Koçtaş'la mutfağınızı yenileme zamanı! Hazır mutfak ürünlerinde geçerli %35'e varan indirimler Koçtaş'ta!

Koçtaş Hazır Mutfaklarda %35'e Varan İndirimler

Hazır mutfak dolapları, her mutfağa uygun farklı genişliklerdeki ürün seçenekleri ile satışa sunuluyor. Standart yükseklik ve derinliğe sahip olan hazır mutfak dolapları, tabak takımınızı, bardaklarınızı, tencere-tavalarınızı ve daha birçok mutfak araç gerecini güvenle depolayabileceğiniz kullanışlı raflar içeriyor. Ayrıca bu kategorideki ürünlerin hemen hepsinde yer alan çekmeceler; çatal, bıçak, kaşık depolamaya uygun boyutlarda üretiliyor. 

Farklı Renk ve Malzeme Seçenekleri ile Hazır Mutfak Dolapları Koçtaş'ta!

Hazır mutfak
 dolaplarında doğal ahşap kaplama, masif ahşap, mat lake ve parlak lake gibi farklı malzemelerden üretilmiş ürün seçenekleri bulunuyor. Ürünlerin genelinde gövde kısmında yonga levha kullanılırken kapaklarda membran, suntalam ve lake gibi farklı materyaller karşımıza çıkıyor. Seçmiş olduğunuz malzeme çeşidine göre hazır mutfak fiyatları da değişiklik gösterebiliyor. Benzer şekilde ürünün ankastreli/ ankastresiz oluşu ve boyutları da hazır mutfak dolaplarının fiyatlandırılması üzerinde etkili oluyor. Doğal ahşap kaplamalı ürünlerde meşe, ceviz, çam gibi farklı doku ve renk seçenekleri bulunurken, lake ürünlerde kırmızıdan mora, beyazdan sarıya her renk mutfak dolabına rastlamanız mümkün. Modern tarzı seviyorsanız düz renk parlak lake kapaklı mutfak dolaplarını, klasik tarzı seviyorsanız lambiri detaylı dolapları tercih edebilirsiniz. Country tarzı denemek istiyorsanız, karolaj kapaklı mutfak dolapları sizi bekliyor.

Hem mutfağınıza hem de tarzınıza uygun birbirinden kullanışlı ve estetik hazır mutfak dolapları şimdi Koçtaş’ta! Hemen keşfedebilir, beğendiğiniz ürünü anında sepetinize atabilir; mutfağınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz!

Eklenme Tarihi : 6 Aralık 2020, Pazar

Koçtaş Hazır Mutfaklarda %35'e Varan İndirimler

Yukarıda yer alan FIRSATI GÖSTER linkine tıklayarak kampanyaya ulaşabilirisiniz.Ardından ayrı bir sekmede açılacak olan Koçtaş internet sitesine giderek, ödeme adımında kampanyadan faydalanabilirsiniz.Keyifli ve fırsatlarla dolu alışverişler dileriz :)

Koçtaş internet sitesinden yapabileceğiniz harcamalar için aradığınız tüm Koçtaş indirim kodu, Koçtaş kupon kodu, Koçtaş fırsatları,Koçtaş indirim kampanyalarını görmek için buraya tıklayarak Koçtaş sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

Koçtaş Markasına Ait Diğer Öne Çıkan Fırsatlar

Koçtaş Berrak Mobilya Ürünlerinde %20'ye Varan İndirim

Berrak markalı mobilya ürünleri Koçtaş'ta %20'ye varan indirimlerle sizleri bekliyor. Hemen keşfedin.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Koçtaş Ahşap Bahçe Mobilyalarında %40'a Varan İndirim

%40'a varan indirimlerle satışa sunulan ahşap bahçe mobilyalarından hayalinizdeki bahçe mobilyası Koçtaş ile kapınıza geliyor.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Beko Küçük Ev Aletleri Koçtaş'ta İndirimde!

Yaşamınızın her anında ihtiyacınız olan Beko küçük ev aletleri seçeneklerini Koçtaş'ta indirimli fiyatlarla bulabilirsiniz.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(