Oy Ver

Koçtaş Nevresim Takımlarında %20 İndirim!

Bitiş Tarihi : 31 Ocak 2021, Pazar

İçinizi ısıtacak battaniyeler ve yatak odalarınıza renk katacak nevresim takımlarını şimdi keşfedin, vakit kaybetmeden sepetinize ekleyin.

Koçtaş Nevresim Takımlarında %20 İndirim!
Nevresim takımları ve battaniyeler yatakların hızlıca kirlenmesini önlerken, uyku anından bizi üşümekten korumak amacıyla üretilmiş tekstil ürünleridir. Nevresim takımları ve battaniyeler  kullanım amaçları doğrultusunda çeşitlenmektedirler. Yatak odası takımlarını renkleriyle tamamlayan nevresim takımı modelleri  genel olarak çarşaf, nevresim ve yastık kılıfından oluşmaktadır.  Çift kişilik nevresim takımı ve  tek kişilik nevresim takımı  olarak ikiye ayrılan tekstil gruplarının boyutları arasında da önemli farklar bulunur. Çift kişilik nevresim takımında genellikle iki, kimi zaman da dört yastık kılıfı bulunabilir. Battaniye modelleri  ise kış aylarında sıcak tutması için yün, triko, kaşmir, polar, kadife ve benzeri materyallerle tasarlanmaktadır. Çift kişilik battaniye ve tek kişilik battaniye olarak farklı boyutlarda üretilirler. Bunlarla birlikte alez adı verilen yatak koruyucu kılıflar da yataklarda tercih edilen ürünler arasındadır.

Eklenme Tarihi : 21 Ocak 2021, Perşembe

Koçtaş Nevresim Takımlarında %20 İndirim!

Yukarıda yer alan FIRSATI GÖSTER linkine tıklayarak kampanyaya ulaşabilirisiniz.Ardından ayrı bir sekmede açılacak olan Koçtaş internet sitesine giderek, ödeme adımında kampanyadan faydalanabilirsiniz.Keyifli ve fırsatlarla dolu alışverişler dileriz :)

Koçtaş internet sitesinden yapabileceğiniz harcamalar için aradığınız tüm Koçtaş indirim kodu, Koçtaş kupon kodu, Koçtaş fırsatları,Koçtaş indirim kampanyalarını görmek için buraya tıklayarak Koçtaş sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

Koçtaş Markasına Ait Diğer Öne Çıkan Fırsatlar

Koçtaş Stor Perde Modellerinde İndirim Fırsatları

Ofis, şirket ve  konut gibi farklı alanlarda kullanılabilen stor perde çeşitleri indirimli fiyatlarla Koçtaş'ta!

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Koçtaş'ta On Binlerce Üründe 3 AL 2 ÖDE Kampanyası!

Koçtaş'ta farklı kategorilerde yer alan pek çok üründe geçerli 3 al 2 öde kampanyası başladı

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Beko Küçük Ev Aletleri Koçtaş'ta İndirimde!

Yaşamınızın her anında ihtiyacınız olan Beko küçük ev aletleri seçeneklerini Koçtaş'ta indirimli fiyatlarla bulabilirsiniz.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(