5

Koton'da Online Alışverişlerinizde Özel İndirimler

Bitiş Tarihi : 14 Aralık 2022, Çarşamba

Koton, online alışverişlerinizde özel indirimler sunuyor! 2 ürün alışverişinizde %25, 3 ve üzeri alışverişlerinizde ise sepette %35 indirimden yararlanabilirsiniz.

Koton, online alışverişlerinizde özel indirimler sunuyor! 2 ürün alışverişinizde %25, 3 ve üzeri alışverişlerinizde ise sepette %35 indirimden yararlanabilirsiniz. Bu indirimler, lansman ve yeni sezon yaz ürünlerinde geçerli değildir. Kampanya başlamıştır ve 13.12.2022, 23.59 itibariyle sona erecektir. Hemen şimdi Koton'un online mağazasına gidin ve bu avantajlı indirimlerden yararlanarak alışveriş yapın.

Koton is offering special discounts for your online shopping! You can benefit from a 25% discount for 2-item shopping and a 35% discount on your shopping cart for 3 or more items. These discounts are not valid for launch and new season summer products. The campaign has started and will end on 13.12.2022, 23.59. Go to Koton's online store now and take advantage of these advantageous discounts and shop.

Eklenme Tarihi : 12 Aralık 2022, Pazartesi

Koton'da Online Alışverişlerinizde Özel İndirimler

Yukarıda yer alan FIRSATI GÖSTER linkine tıklayarak kampanyaya ulaşabilirisiniz.Ardından ayrı bir sekmede açılacak olan Koton internet sitesine giderek, ödeme adımında kampanyadan faydalanabilirsiniz.Keyifli ve fırsatlarla dolu alışverişler dileriz :)

Koton internet sitesinden yapabileceğiniz harcamalar için aradığınız tüm Koton indirim kodu, Koton kupon kodu, Koton fırsatları,Koton indirim kampanyalarını görmek için buraya tıklayarak Koton sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

Koton Markasına Ait Diğer Öne Çıkan Fırsatlar

Koton Erkek Kış Giyim Ürünlerinde %50'ye Varan İndirim

Koton ile erkekler için birbirinden şık dış giyim ürünleri, pantolon, kazak, hırka, t-shirt gibi çeşitli ürünlere indirimle sahip ol!

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(