5

Mediamarkt Macbook Modellerinde Yılbaşına Özel Son Fırsatlar!

Bitiş Tarihi : 31 Aralık 2020, Perşembe

Apple Macbook modellerinde geçerli %8 indirim fırsatı sizleri bekliyor! Yılbaşına özel son fırsatları sakın kaçırmayın.

Mediamarkt Macbook Modellerinde Yılbaşına Özel Son Fırsatlar!

Bilgisayar üretiminde yeni bir çığır açan Macbook her geçen gün kullanıcılarını şaşırtmaya devam ediyor. Intel Core işlemcilere sahip Macbook, her zaman olduğundan daha hızlı ve çok daha gösterişli. Normalin üzerinde hıza sahip SSD’ler ve 3.6 GHz’e kadar Turbo Boost işlem hızı ile bilgisayar programlarını başlatmak veya dosyaları açmak gibi rutin işler de dahil olmak üzere her konuda farkını ortaya koyuyor.

Macbook’un içindeki her yapı son derece titizlikle ortaya koyulmuş olup ince ve hafif bir yapıya sahiptir. Enerji anlamında da kendisini bir adım ileriye taşıyan Macbook her yıl piyasaya sürdüğü ürünlerle yeni tasarımını daha da optimize etmektedir. Nanoteknolojiye sahip Macbook’larda Intel Core m3, i5 ve i7 işlemciler bulunuyor. Performans ile enerji verimliliğinin doğru orantıda kullanıldığı tasarımlar içinde pek çok teknolojiyi barındırıyor.

Sessiz bir çalışma prensibine sahip olan ürünler aynı zamanda düşük enerji ile çalışıyorlar. Böylece fan kullanımına gerek kalmıyor ve yine bu nedenle bilgisayarın daha iyi bir tasarıma sahip olmasını sağlıyor. Aynı zamanda anakart sistemi de nanoteknoloji ile üretilmiştir. Bu sebeple yoğun kullanım için son derece uygundur.

Depolama alanı ve bellek küçük bileşenlerden oluşmaktadır. 16 GB 1866 MHz LPDDR3 tümleşik bellek ve 512 GB’a kadar SSD depolama ile yüksek performansa sahiptir. Ayrıca yüksek pil ömrü ile de uzun süre kullanım imkânı sağlarken, daha küçük pil ile daha uzun süre kullanımına izin verir.

Eklenme Tarihi : 28 Aralık 2020, Pazartesi

Mediamarkt Macbook Modellerinde Yılbaşına Özel Son Fırsatlar!

Yukarıda yer alan FIRSATI GÖSTER linkine tıklayarak kampanyaya ulaşabilirisiniz.Ardından ayrı bir sekmede açılacak olan MediaMarkt internet sitesine giderek, ödeme adımında kampanyadan faydalanabilirsiniz.Keyifli ve fırsatlarla dolu alışverişler dileriz :)

MediaMarkt internet sitesinden yapabileceğiniz harcamalar için aradığınız tüm MediaMarkt indirim kodu, MediaMarkt kupon kodu, MediaMarkt fırsatları,MediaMarkt indirim kampanyalarını görmek için buraya tıklayarak MediaMarkt sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

MediaMarkt Markasına Ait Diğer Öne Çıkan Fırsatlar

MediaMarkt Kahve Makinelerinde Geçerli %15 İndirim!

MediaMark Club Günleri'ne özel %15 indirim fırsatları başladı. Kahve makinelerinde geçerli indirimleri yakalayın.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

MediaMarkt Küçük Ev Aletlerinde Fırsatları Kaçırma!

MediaMarkt küçük ev aletlerinde geçerli fırsatlar sizleri bekliyor. Türkiye’nin ve dünyanın en kaliteli markalarına ait ürünleri hemen keşfedin.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Elektroniğin Yıldızları MediaMarkt'ta!

Güncel olarak takip edeceğiniz MediaMarkt indirim kampanyaları, bütçenize dost alışveriş fırsatlarını kapınıza kadar getiriyor.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(