Oy Ver

MediaMarkt'ta 3 veya Üzeri Üründe %20 Ek İndirim

Bitiş Tarihi : 25 Nisan 2021, Pazar

25 Nisan tarihine kadar geçerli MediaMarkt kampanyası ile beyaz eşya ve ankastre ihtiyaçlarınızı tamamlayın.

MediaMarkt'ta 3 veya Üzeri Üründe %20 Ek İndirim
Kampanya koşulları; 15-25 Nisan 2021 tarihlerinde Türkiye deki tüm MediaMarkt satış noktalarında geçerlidir. Kampanyadan sadece MediaMarkt club üyeleri faydalandırılır. Kampanya kapsamında 3 ve üzeri sayıda  beyaz eşya ve/veya ankastre ürün alımlarında  toplam tutar üzerinden kasa veya sepette %20 indirim uygulanır Kampanyadan faydalanmak için üç ve üzeri ürünün aynı  alış veriş sepetinde bulunması zorunludur.  Her müşteri kampanyadan sadece bir kez faydalandırılır. İndirim sadece birbirinden farklı ürünlerin alımında geçerlidir.

Eklenme Tarihi : 15 Nisan 2021, Perşembe

MediaMarkt'ta 3 veya Üzeri Üründe %20 Ek İndirim

Yukarıda yer alan FIRSATI GÖSTER linkine tıklayarak kampanyaya ulaşabilirisiniz.Ardından ayrı bir sekmede açılacak olan MediaMarkt internet sitesine giderek, ödeme adımında kampanyadan faydalanabilirsiniz.Keyifli ve fırsatlarla dolu alışverişler dileriz :)

MediaMarkt internet sitesinden yapabileceğiniz harcamalar için aradığınız tüm MediaMarkt indirim kodu, MediaMarkt kupon kodu, MediaMarkt fırsatları,MediaMarkt indirim kampanyalarını görmek için buraya tıklayarak MediaMarkt sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

MediaMarkt Markasına Ait Diğer Öne Çıkan Fırsatlar

Süpürge Modellerinde %50'ye Varan İndirim MediaMarkt'ta!

MediaMarkt’ta her ailenin kullanım ihtiyacına ve bütçesine uygun çok sayıda elektrik süpürgesi modeli bulunuyor, üstelik indirimli fiyatlarla!

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Seçili Bluetooth Hoparlör Ürünlerinde %20'ye Varan İndirimler MediaMarkt'ta

Media Markt sayısız modelde modern ses sistemlerine ev sahipliği yapıyor. Bluetooth hoparlörlerde geçerli fırsatları keşfedin.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

MediaMarkt'ta Kahve Makineleri %30 İndirimli Fiyatlarla!

MediaMarkt, Dünya Türk Kahvesi Günü'ne özel indirimli fiyatlarla karşımızda! Hemen alışverişe başlayın.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(