5

MediaMarkt'tan Beyaz Eşya Alanlara %20 İndirim

Bitiş Tarihi : 25 Ekim 2020, Pazar

MediaMarkt'tan Beyaz Eşya Alanlara %20 İndirim

MediaMarkt'tan Beyaz Eşya Alanlara %20 İndirim

Teknoloji devi MediaMarkt'tan tüm beyaz eşya ürünlerinde 2 ve daha fazla ürün alışverişinde geçerli Net %20 İndirim Fırsatı başladı. 13-25 Ekim 2020 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya sadece MediaMarkt Club üyelerine özeldir. Beyaz eşya ihtiyaçlarınızı indirimli fiyatlarla karşılamak için bu kampanyayı kaçırmayın, dilediğiniz beyaz eşyaya indirimli fiyatlarla sahip olun. 


Kampanya Koşulları: Club üyelerine özel tüm beyaz eşyalarda 2 ve daha fazla ürün alana net %20 indirim kampanyası, 13.10.2020 08:30 - 26.10.2020 08:30 tarihleri arasında Türkiye’deki tüm MediaMarkt mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de geçerlidir. Kampanya kapsamında MediaMarkt Club üyelerine özel, tüm beyaz eşya, ankastre ve klimalarda iki ve üzeri ürün alımı halinde faturadaki tutar üzerinden net %20 indirim uygulanacaktır. Kampanyadan faydalanabilmek için aynı faturada, aynı üründen iki adet ve üzeri satın alınamaz. Web sitesi üzerinden yapılacak alışverişlerde indirimler, ürün ve/veya ürünler sepete eklendiğinde, sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır. İndirim hakkından yararlanılabilmesi için MediaMarkt CLUB Sadakat Kulübü üyeliği zorunludur. İş bu kampanyadan yararlanacak MediaMarkt CLUB üyesi, kampanya dönemi boyunca kampanyaya konu indirim kategorisine ait her bir ürün için tek sepette sadece bir kez kampanyadan faydalanabilir. İndirim sepete aynen yansıtılacaktır. İndirimin bedeli nakden veya başka bir şekilde talep edilemez.

Eklenme Tarihi : 24 Ekim 2020, Cumartesi

MediaMarkt'tan Beyaz Eşya Alanlara %20 İndirim

Yukarıda yer alan FIRSATI GÖSTER linkine tıklayarak kampanyaya ulaşabilirisiniz.Ardından ayrı bir sekmede açılacak olan MediaMarkt internet sitesine giderek, ödeme adımında kampanyadan faydalanabilirsiniz.Keyifli ve fırsatlarla dolu alışverişler dileriz :)

MediaMarkt internet sitesinden yapabileceğiniz harcamalar için aradığınız tüm MediaMarkt indirim kodu, MediaMarkt kupon kodu, MediaMarkt fırsatları,MediaMarkt indirim kampanyalarını görmek için buraya tıklayarak MediaMarkt sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

MediaMarkt Markasına Ait Diğer Öne Çıkan Fırsatlar

MediaMarkt'ta Bugüne Özel 4 Saatlik Fırsat!

MediaMarkt'ta internete özel bugün geçerli 4 saatlik beyaz eşya kampanyası başladı. Buzdolabı ihtiyacı olanlar, elinizi çabuk tutun.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

MediaMark'ta %70 e Varan Şahane Cuma İndirimleri

MediaMark' ta şahane cuma indirimleri başladı.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

MediaMarkt'ta Philips Tv'lerde Geçerli %10 İndirim

Avantajlı Philips fiyatları ile sahip olabileceğiniz tüm TV çeşitleri MediaMarkt'ta! %10 indirimi yakalayın.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(