Oy Ver

Mobil Uygulamaya Özel Sepet İndirimleri Teknosa'da!

Bitiş Tarihi : 30 Nisan 2021, Cuma

Cep telefonları, notebooklar, ses ve görüntü sistemleri, elektrikli ev eşyaları ve daha fazlası Teknosa'da mobil uygulamaya özel %5 ekstra indirimle.

Mobil Uygulamaya Özel Sepet İndirimleri Teknosa'da!

•Kampanya 25 Mart 2021 20:00 - 29 Mart 2021 08:00 arasında geçerlidir.

•Kampanya kapsamında seçili ürünlerde sadece mobil uygulamadan yapılacak alışverişlerde sepette %5 indirim uygulanacaktır.

•Dyson, Bosch ve Philips markalı ürünler kampanyaya dahil değildir.

•Apple markalı telefon, tablet ve bilgisayarlar kampanyaya dahil değildir.

•Kampanyadan yararlanabilmek için Teknosa uygulamasının telefona indirilmesi ve uygulama üzerinde sepette %5 indirim görünen ürünün sepete eklenmesi gerekmektedir.

•Sepet adımında sepetinize özel kampanyalar alanından Mobil Uygulamaya Özel İndirim Fırsatı kampanyasının seçilmesi gerekmektedir.

•Kampanya diğer sepet kampanyaları ile birleştirilemez.

•Kampanyadan her bir müşteri yalnızca bir kez yararlanabilir. Aynı müşterinin kampanya kapsamında birden fazla ürün satın aldığı tespit edildiği takdirde ilk siparişten sonraki siparişler iptal edilecektir.

Eklenme Tarihi : 28 Mart 2021, Pazar

Mobil Uygulamaya Özel Sepet İndirimleri Teknosa'da!

Yukarıda yer alan FIRSATI GÖSTER linkine tıklayarak kampanyaya ulaşabilirisiniz.Ardından ayrı bir sekmede açılacak olan Teknosa internet sitesine giderek, ödeme adımında kampanyadan faydalanabilirsiniz.Keyifli ve fırsatlarla dolu alışverişler dileriz :)

Teknosa internet sitesinden yapabileceğiniz harcamalar için aradığınız tüm Teknosa indirim kodu, Teknosa kupon kodu, Teknosa fırsatları,Teknosa indirim kampanyalarını görmek için buraya tıklayarak Teknosa sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

Teknosa Markasına Ait Diğer Öne Çıkan Fırsatlar

Teknosa'da Televizyonlarda Tekno Fırsatlar!

Teknosa 12-14 Ocak Tekno Fırsatlar başladı. Tekno Fırsatlar kapsamında televizyon modellerinde geçerli indirimleri kaçırmayın.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Yılın İlk Fırsatları Teknosa'da! Televizyonlarda %15'e Varan İndirimler

Teknosa indirimlerini inceleyin, yeni yıla yeni televizyonunuzla başlayın. Televizyonlarda geçerli %15 indirimleri kaçırmayın.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Teknosa Sepette %25 İndirim Kazanın!

22-31 Aralık tarihleri arasında home office çalışanlara özel %25 indirimli set Teknosa'da! Hemen keşfedin...

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(