4

Morhipo Morpass'le 30₺ Hediye Çekin Hazır!

Bitiş Tarihi : 30 Kasım 2020, Pazartesi

Morpass ayrıcalıklarınızı keşfetmeye başlayın! Yaptığınız alışverişi akıllı bir moda deneyimine dönüştürmek Morpass’in işi!

Morpass: Akıllı Bir Moda Deneyimi

Trendler, kampanyalar, stil önerileri, o çok beğendiğiniz ayakkabı...Modayı en akıllı haliyle deneyimlemeye hazırsanız, Morpass ayrıcalıklarınızı keşfetmeye başlayın!
Yaptığınız alışverişi akıllı bir moda deneyimine dönüştürmek Morpass’in işi! Morhipo müşterilerinin alışveriş alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak onlara özel avantajlar ve indirimler sunan Morpass, fırsatlarla dolu bir dünya! Son 6 aydaki toplam harcama tutarınız doğrultusunda belirlenen statünüzdeki haklardan yararlanmaya başlamak için hemen üye olun. Son 6 ayda onaylanan (21 günlük iade süresi dolan) alışverişlerinizin harcama aralığına göre Morpass statünüz belirlenir. İndirim çekleriniz 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerlidir.

  • Morpass müşterilerin son 6 aylık alışveriş tutarlarına göre belirli faydalar sağlayan bir sadakat programıdır.
  • Morpass programına katılmak ÜCRETSİZDİR.
  • Morpass programına Hesabım altından Morpass’e tıklayarak ve üyelik koşullarını kabul ederek üye olabilirsiniz. Üyeliğiniz tamamladığınız telefonunuza bir aktivasyon linki gönderilecektir. Bu linke tıklayarak Morpass Statü haklarınızı aktive edebilirsiniz.
  • Morhipo, Morpass kampanya şartlarını ve program içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

Eklenme Tarihi : 28 Ekim 2020, Çarşamba

Morhipo Morpass'le 30₺ Hediye Çekin Hazır!

Yukarıda yer alan FIRSATI GÖSTER linkine tıklayarak kampanyaya ulaşabilirisiniz.Ardından ayrı bir sekmede açılacak olan Morhipo internet sitesine giderek, ödeme adımında kampanyadan faydalanabilirsiniz.Keyifli ve fırsatlarla dolu alışverişler dileriz :)

Morhipo internet sitesinden yapabileceğiniz harcamalar için aradığınız tüm Morhipo indirim kodu, Morhipo kupon kodu, Morhipo fırsatları,Morhipo indirim kampanyalarını görmek için buraya tıklayarak Morhipo sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

Morhipo Markasına Ait Diğer Öne Çıkan Fırsatlar

Morhipo Adidas Ürünlerinde %50'ye Varan İndirimler

Adidas marka ürünler Morhipo ayrıcalığı ile sizlerle buluşuyor. %50'ye varan indirimlerle Adidas ürünlerini satın alın.

Bitiş Tarihi : 31 Ocak 2021, Pazar

People By Fabrika' da Black Friday! %70'e Varan İndirime Ek Sepette %20 İndirim! Bu Fırsat Kaçmaz Sevgili Beyaz Yakalı

People By Fabrika' da Black Friday! %70'e Varan İndirime Ek Sepette %20 İndirim! Bu Fırsat Kaçmaz Sevgili Beyaz Yakalı

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Morhipo Beymen Club Ürünlerinde Hafta Sonuna Özel %50 İndirim!

Morhipo Beymen Club dolu bir yıl vaat ediyor! Beymen Club ürünlerinde hafta sonuna özel %50 indirim fırsatlarını kaçırmayın.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(