Oy Ver

Samsung Galaxy Hediyeleri ile Yeni Yıla Taze Bir Başlangıç

Bitiş Tarihi : 31 Aralık 2020, Perşembe

Samsung Online Mağaza'dan yapacağınız mobil ürün ve aksesuar alışverişlerinizde, sepet tutarına göre 750 TL'ye varan hediye çeki fırsatını kaçırmayın.

Samsung Galaxy Hediyeleri ile Yeni Yıla Taze Bir Başlangıç

Samsung Online Mağaza Yeniyıl Hediye Çeki Kampanyası Koşulları

Kampanya 11-27 Aralık 2020 tarihleri arasında, sadece shop.samsung.com/tr’de (“Samsung Online Mağaza”) tüm Mobil ve Aksesuar kategorisindeki tüm ürünlerin alımında geçerlidir.

Hediye çekleri, yukarıda belirtilen adresten ilgili kampanya döneminde ve geçerli ürünlerde yapılan alışverişlerin sonunda ödeme ekranında alışveriş tamamla butonuna basılarak sipariş tamamlandıktan sonra açılacak ekrandan açılacak hediye çeki seçeneklerinden biri seçilerek müşteriden talebi alındıktan sonra, en geç 5 iş günü içerisinde ilgili markanın koşullarında belirtildiği gibi e-posta veya SMS yoluyla müşterinin alışveriş sırasında kullandığı mail adresine cep telefonuna gönderilecektir.

Eklenme Tarihi : 16 Aralık 2020, Çarşamba

Samsung Galaxy Hediyeleri ile Yeni Yıla Taze Bir Başlangıç

Yukarıda yer alan FIRSATI GÖSTER linkine tıklayarak kampanyaya ulaşabilirisiniz.Ardından ayrı bir sekmede açılacak olan Samsung internet sitesine giderek, ödeme adımında kampanyadan faydalanabilirsiniz.Keyifli ve fırsatlarla dolu alışverişler dileriz :)

Samsung internet sitesinden yapabileceğiniz harcamalar için aradığınız tüm Samsung indirim kodu, Samsung kupon kodu, Samsung fırsatları,Samsung indirim kampanyalarını görmek için buraya tıklayarak Samsung sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

Samsung Markasına Ait Diğer Öne Çıkan Fırsatlar

Bu Sene Eğlence Samsung TV'lerle Evinizde!

6.000 TL'ye varan para yüklü kart hediye fırsatıyla Samsung TV'lere sahip olabilirsiniz. Hemen kampanyayı inceleyin.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Samsung'ta Beyaz Eşyalarınızı Yenileme Fırsatı!

Beyaz eşyalarınızı yeniliyor, evinize hediyelerle baharı getiriyor! Samsung'ta bahar fırsatlarını yakalamak için tıklayın.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Samsung Ankastrelerde Tekli Alımda %10, Üçlü Set Alımlarında %20'ye Varan İndirim!

Samsung seçili ankastre ürünlerde geçerli kampanyadan faydalanarak evinizin ankastre fırın ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(