Oy Ver

Samsung Galaxy Tabletler %18 KDV tutarında indirim fırsatıyla!

Bitiş Tarihi : 28 Şubat 2021, Pazar

Hem eğitim hem eğlence için Samsung Galaxy Tabletler %18 KDV tutarında indirim fırsatıyla! Hemen inceleyin.

Samsung Galaxy Tabletler %18 KDV tutarında indirim fırsatıyla!

İndirim kampanyası, 19 Ocak 2021 – 03 Şubat 2021 (23:59) tarihleri arasında, Samsung Electronics Türkiye tarafından ithal edilmiş, Türkiye sınırları içinde kampanyaya katılan satış noktaları üzerinden satışa sunulmuş seçili ve stoğu bulunan tüm WIFI Tabletler (T290,T500,P610,T720,T870,T970) (Ürün) satın alımlarında geçerlidir. Tüketiciler kampanya koşullarını yerine getirmeleri kaydıyla kampanya kapsamındaki ürünlerinde 18% KDV tutarında indirim almaya hak kazanacaklardır. İndirim kampanyası kapsamında geçerli olan katılım ve yararlanma şartları işbu kampanya koşullarında ve Samsung tarafından yapılabilecek diğer duyurularda/bilgilendirmelerde belirtilmekte olup, kampanyadan yararlanmak isteyenler, işbu kampanya koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Eklenme Tarihi : 26 Ocak 2021, Salı

Samsung Galaxy Tabletler %18 KDV tutarında indirim fırsatıyla!

Yukarıda yer alan FIRSATI GÖSTER linkine tıklayarak kampanyaya ulaşabilirisiniz.Ardından ayrı bir sekmede açılacak olan Samsung internet sitesine giderek, ödeme adımında kampanyadan faydalanabilirsiniz.Keyifli ve fırsatlarla dolu alışverişler dileriz :)

Samsung internet sitesinden yapabileceğiniz harcamalar için aradığınız tüm Samsung indirim kodu, Samsung kupon kodu, Samsung fırsatları,Samsung indirim kampanyalarını görmek için buraya tıklayarak Samsung sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

Samsung Markasına Ait Diğer Öne Çıkan Fırsatlar

Samsung TV Sahiplerine Film Dizi Paketi Hediye Kampanyası

Samsung TV sahiplerine özel iki aylık D-Smart Go Dizi Film Paketi hediye!

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Samsung Galaxy Hediyeleri ile Yeni Yıla Taze Bir Başlangıç

Samsung Online Mağaza'dan yapacağınız mobil ürün ve aksesuar alışverişlerinizde, sepet tutarına göre 750 TL'ye varan hediye çeki fırsatını kaçırmayın.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Samsung Ankastrelerde Tekli Alımda %10, Üçlü Set Alımlarında %20'ye Varan İndirim!

Samsung seçili ankastre ürünlerde geçerli kampanyadan faydalanarak evinizin ankastre fırın ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(