5

Samsung TV Sahiplerine Film Dizi Paketi Hediye Kampanyası

Bitiş Tarihi : 31 Aralık 2020, Perşembe

Samsung TV sahiplerine özel iki aylık D-Smart Go Dizi Film Paketi hediye!

*Kampanya 01.09.2020 – 31.12.2020 tarihleri arasında 2018,2019 ve 2020 model Samsung TV sahibi olup, televizyonlarını 2018, 2019 veya 2020 yılları içerisinde internete bağlayarak aktive eden tüketiciler için geçerlidir. Kampanyaya dahil TV modellerinden birine sahip olan tüketiciler, Samsung Promotion uygulaması aracılığıyla alacakları kampanya kodu ile D-Smart GO Film Dizi paketini 2 ay ücretsiz kullanım hakkı elde edeceklerdir. D-Smart GO Kart kampanya kodunu sadece D-Smart GO’ya kayıt olmuş kullanıcılar kullanabilir. Eğer bir üyeliğiniz yoksa www.dsmartgo.com.tr’den kayıt yapılması gerekmektedir. D-Smart, hizmet kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar. Diğer D-Smart GO kampanyaları ile birleştirilemez. D-Smart GO Kart kodları nakde çevrilemez, para iadesi yapılmaz ve devredilemez. (Kanunen düzenlenmiş iade hükümleri saklıdır) D-Smart kayıp, çalıntı GO kartlardan kaynaklanan kayıp ve zarardan sorumlu değildir. D-Smart hukuka aykırı kullanım ve ihlal tespit etmesi durumunda GO kart kullanım hakkını iptal edebilir.

Eklenme Tarihi : 12 Kasım 2020, Perşembe

Samsung TV Sahiplerine Film Dizi Paketi Hediye Kampanyası

Yukarıda yer alan FIRSATI GÖSTER linkine tıklayarak kampanyaya ulaşabilirisiniz.Ardından ayrı bir sekmede açılacak olan Samsung internet sitesine giderek, ödeme adımında kampanyadan faydalanabilirsiniz.Keyifli ve fırsatlarla dolu alışverişler dileriz :)

Samsung internet sitesinden yapabileceğiniz harcamalar için aradığınız tüm Samsung indirim kodu, Samsung kupon kodu, Samsung fırsatları,Samsung indirim kampanyalarını görmek için buraya tıklayarak Samsung sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

Samsung Markasına Ait Diğer Öne Çıkan Fırsatlar

Samsung Galaxy Hediyeleri ile Yeni Yıla Taze Bir Başlangıç

Samsung Online Mağaza'dan yapacağınız mobil ürün ve aksesuar alışverişlerinizde, sepet tutarına göre 750 TL'ye varan hediye çeki fırsatını kaçırmayın.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Büyük Fırsatlarla Dolu Samsung Galaxy Günleri Başladı!

Siz de hemen Samsung Satış Noktaları'na gelin, avantajları kaçırmayın! Kampanyanın son tarihi 28 Şubat!

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Samsung Ankastre Setlerde %15, Tekli Alımlarda %10 İndirim Kampanyası

Samsung seçili ankastre, fırın, ocak ve davlumbazlarda geçerli indirimli fiyatları kaçırmayın.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(