5

Samsung TV Sahiplerine Film Dizi Paketi Hediye Kampanyası

Bitiş Tarihi : 31 Aralık 2020, Perşembe

Samsung TV sahiplerine özel iki aylık D-Smart Go Dizi Film Paketi hediye!

*Kampanya 01.09.2020 – 31.12.2020 tarihleri arasında 2018,2019 ve 2020 model Samsung TV sahibi olup, televizyonlarını 2018, 2019 veya 2020 yılları içerisinde internete bağlayarak aktive eden tüketiciler için geçerlidir. Kampanyaya dahil TV modellerinden birine sahip olan tüketiciler, Samsung Promotion uygulaması aracılığıyla alacakları kampanya kodu ile D-Smart GO Film Dizi paketini 2 ay ücretsiz kullanım hakkı elde edeceklerdir. D-Smart GO Kart kampanya kodunu sadece D-Smart GO’ya kayıt olmuş kullanıcılar kullanabilir. Eğer bir üyeliğiniz yoksa www.dsmartgo.com.tr’den kayıt yapılması gerekmektedir. D-Smart, hizmet kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar. Diğer D-Smart GO kampanyaları ile birleştirilemez. D-Smart GO Kart kodları nakde çevrilemez, para iadesi yapılmaz ve devredilemez. (Kanunen düzenlenmiş iade hükümleri saklıdır) D-Smart kayıp, çalıntı GO kartlardan kaynaklanan kayıp ve zarardan sorumlu değildir. D-Smart hukuka aykırı kullanım ve ihlal tespit etmesi durumunda GO kart kullanım hakkını iptal edebilir.

Eklenme Tarihi : 12 Kasım 2020, Perşembe

Samsung TV Sahiplerine Film Dizi Paketi Hediye Kampanyası

Yukarıda yer alan FIRSATI GÖSTER linkine tıklayarak kampanyaya ulaşabilirisiniz.Ardından ayrı bir sekmede açılacak olan Samsung internet sitesine giderek, ödeme adımında kampanyadan faydalanabilirsiniz.Keyifli ve fırsatlarla dolu alışverişler dileriz :)

Samsung internet sitesinden yapabileceğiniz harcamalar için aradığınız tüm Samsung indirim kodu, Samsung kupon kodu, Samsung fırsatları,Samsung indirim kampanyalarını görmek için buraya tıklayarak Samsung sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

Samsung Markasına Ait Diğer Öne Çıkan Fırsatlar

Samsung Ankastrelerde Tekli Alımda %10, Üçlü Set Alımlarında %20'ye Varan İndirim!

Samsung seçili ankastre ürünlerde geçerli kampanyadan faydalanarak evinizin ankastre fırın ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Samsung Yeni Galaxy Z Serisini Gördünüz mü?

Yeni Galaxy Z Serisi,10-31 Ağustos günleri arasında Z Flip4 ve Z Fold4 256 GB'a Galaxy Watch serisi ile Samsung Care+ hediye!

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Bu Sene Eğlence Samsung TV'lerle Evinizde!

6.000 TL'ye varan para yüklü kart hediye fırsatıyla Samsung TV'lere sahip olabilirsiniz. Hemen kampanyayı inceleyin.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(