5

Samsung'la Yeni Yılın İlk Sofrasını Lezzet Şölenine Dönüştürün

Bitiş Tarihi : 31 Aralık 2020, Perşembe

Seçili Samsung fırınlar %15 indirim fırsatıyla! Yeni yılın ilk yemeğini lezzete dönüştürme fırsatını yakalayın.

Samsung'la Yeni Yılın İlk Sofrasını Lezzet Şölenine Dönüştürün
Kampanya, Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti (“Samsung”) tarafından ithal edilen ve kampanyaya katılan tüm Samsung yetkili bayilerinden ve shop.samsung.com/tr/ web sitesi üzerinden 16.12.2020 - 31.12.2020 tarihleri arasında satın alınmış kampanyaya dahil olan ve stoğu bulunan tüm Samsung marka fırın (‘Ürün/ler’) modelleri( NV60K3110BS/TR, NV60K5140BB/TR, NV60K7140BB/TR, NV60M7140BW/TR, NV70K2340RB/TR, NV70K2340RS/TR, NV75R7647RS/TR) için geçerli olup; tüketiciler (“Katılımcı”) belirtilen fırın ürünlerinden satın aldıkları takdirde belirtilen fırın ürünlerinin KDV Dahil satış fiyatı üzerinden %15 indirim fırsatı yakalayacaklardır. 
 

Eklenme Tarihi : 23 Aralık 2020, Çarşamba

Samsung'la Yeni Yılın İlk Sofrasını Lezzet Şölenine Dönüştürün

Yukarıda yer alan FIRSATI GÖSTER linkine tıklayarak kampanyaya ulaşabilirisiniz.Ardından ayrı bir sekmede açılacak olan Samsung internet sitesine giderek, ödeme adımında kampanyadan faydalanabilirsiniz.Keyifli ve fırsatlarla dolu alışverişler dileriz :)

Samsung internet sitesinden yapabileceğiniz harcamalar için aradığınız tüm Samsung indirim kodu, Samsung kupon kodu, Samsung fırsatları,Samsung indirim kampanyalarını görmek için buraya tıklayarak Samsung sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

Samsung Markasına Ait Diğer Öne Çıkan Fırsatlar

Samsung'ta Beyaz Eşyalarınızı Yenileme Fırsatı!

Beyaz eşyalarınızı yeniliyor, evinize hediyelerle baharı getiriyor! Samsung'ta bahar fırsatlarını yakalamak için tıklayın.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Bu Sene Eğlence Samsung TV'lerle Evinizde!

6.000 TL'ye varan para yüklü kart hediye fırsatıyla Samsung TV'lere sahip olabilirsiniz. Hemen kampanyayı inceleyin.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Samsung Ankastrelerde Tekli Alımda %10, Üçlü Set Alımlarında %20'ye Varan İndirim!

Samsung seçili ankastre ürünlerde geçerli kampanyadan faydalanarak evinizin ankastre fırın ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(