Oy Ver

Samsung'tan Öğretmenler Günü'ne Özel Beyaz Eşya Kampanyası

Bitiş Tarihi : 30 Kasım 2020, Pazartesi

Samsung'ta seçili beyaz eşyalarda %10 indirim öğretmenlerimizi bekliyor.

Samsung'tan Öğretmenler Günü'ne Özel Beyaz Eşya Kampanyası

Kampanya Tarihleri: 2020-11-20 ~ 2020-11-30 

Kampanya, Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti (“Samsung”) tarafından ithal edilen ve kampanyaya katılan tüm Samsung yetkili bayilerinden ve shop.samsung.com/tr/ web sitesi üzerinden 20.11.2020 - 30.11.2020 tarihleri arasında MEB ve YÖK’e bağlı olarak çalışan öğretmenler tarafından satın alınmış kampanyaya dahil olan ve stoğu bulunan seçili Samsung marka beyaz eşyalarda (ankastre fırın, davlumbaz, ocak, buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, derin dondurucu, bulaşık makinesi,) (‘Ürün/ler’) için geçerli olup; MEB ve YÖK’e bağlı kurumlarda öğretmen olarak çalışan tüketiciler (“Katılımcı”) belirtilen ürünlerden satın alım yaptıkları takdirde belirtilen ürünlerin KDV Dahil satış fiyatı üzerinden %10 indirim fırsatı yakalayacaklardır. Kampanya yalnızca MEB ve YÖK’e bağlı öğretmenler için geçerli olup, Katılımcı’ların, indirimden faydalanabilmeleri için ilgili kurum çalışanı olduğunu gösterir belgeleri ya da kimliklerin i(başvuru aşamasında katılımcıların “Bağlı oldukları kuruma ait kimlik kartında yer alan yalnızca ad-soyad, çalışılan kuruma ait bilgi ve unvanı/pozisyonu veya tabi olduğu odaya ait üyelik belgesinde yalnızca ad-soyad ve unvanı” bilgileri yer alacak şekilde herhangi bir belgeyi) www.samsung.com/tr/ogretmenler-gunu-kampanyasi adresi üzerinden eklemeleri ve bu sayfadaki başvuru formunda yer alan gerekli bilgileri hatasız bir şekilde doldurmaları gerekmektedir. İlgili başvurular başarılı bir şekilde alındıktan hemen sonra Katılımcı’ya başvurusunun alındığında dair bir e-posta gönderilecektir. Başvurular incelendikten sonra ise, Katılımcı’ya başvuru onayını içeren bir SMS iletilecek olup, başvuru onay SMS’i tüketicinin tek kullanımlık kod bilgisini de içerecektir. Katılımcı’lar söz konusu bilgileri girdikten sonra dijital mecra üzerinden shop.samsung.com/tr/ adresine yönlendirilerek almış oldukları tek kullanımlık kodları kullanabilir veya direkt olarak Samsung yetkili bayisinden tek kullanımlık kod ile satın alımlarını gerçekleştirebilirler. Kampanya başvurusu için son tarih 30 Kasım 2020 olup, başvurunun onaylanması durumunda iletilen tek kullanımlık kodların son kullanım tarihi 10 Aralık 2020’dir. 

Eklenme Tarihi : 22 Kasım 2020, Pazar

Samsung'tan Öğretmenler Günü'ne Özel Beyaz Eşya Kampanyası

Yukarıda yer alan FIRSATI GÖSTER linkine tıklayarak kampanyaya ulaşabilirisiniz.Ardından ayrı bir sekmede açılacak olan Samsung internet sitesine giderek, ödeme adımında kampanyadan faydalanabilirsiniz.Keyifli ve fırsatlarla dolu alışverişler dileriz :)

Samsung internet sitesinden yapabileceğiniz harcamalar için aradığınız tüm Samsung indirim kodu, Samsung kupon kodu, Samsung fırsatları,Samsung indirim kampanyalarını görmek için buraya tıklayarak Samsung sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

Samsung Markasına Ait Diğer Öne Çıkan Fırsatlar

Samsung Galaxy Tabletler %18 KDV tutarında indirim fırsatıyla!

Hem eğitim hem eğlence için Samsung Galaxy Tabletler %18 KDV tutarında indirim fırsatıyla! Hemen inceleyin.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Samsung Galaxy Ürünlerinde Sevgililer Günü'ne Özel 2.si %50 İndirimle

Galaxy Watch 3 (R840, R850) Galaxy Watch Active2 (R820, R820S, R830, R830S), Buds+ (R175) ürünlerinde geçerli kampanyayı öğrenin.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Samsung TV Sahiplerine Film Dizi Paketi Hediye Kampanyası

Samsung TV sahiplerine özel iki aylık D-Smart Go Dizi Film Paketi hediye!

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(