5

Teknosa Samsung TV'lerde Para Kart Kampanyası

Bitiş Tarihi : 31 Aralık 2020, Perşembe

Teknosa Samsung TV'lerde geçerli Para Kart kampanyası ile evinizi en yeni tv modeli ile taçlandırın!

TEKNOSA'DA SAMSUNG TV’LER EVİNİZDE PARA KARTINIZ CEBİNİZDE KAMPANYASI 
4.000TL'ye varan para yüklü kart hediye fırsatı

Kampanya, Samsung tarafından ithal edilen ve Kampanya’ya katılan Teknosa satış noktalarından 01.11.2020 – 31.12.2020 tarihleri arasında satın alınmış Samsung markalı seçili model televizyonlar için geçerli olup; kampanya kapsamında yer alan televizyonlardan birini satın alan tüketiciler, kampanya katılım koşullarını yerine getirmeleri durumunda model bazında değişen miktarlarda TL yüklü Para Kartı almaya hak kazanacaklardır. Tüketicilerin kampanyadan yararlanabilmeleri için satış noktasında TV satın alımı öncesinde Samsung TV Fırsatları platformuna kayıt olması ve kampanya kodu alması gerekmektedir. 

Eklenme Tarihi : 8 Kasım 2020, Pazar

Teknosa Samsung TV'lerde Para Kart Kampanyası

Yukarıda yer alan FIRSATI GÖSTER linkine tıklayarak kampanyaya ulaşabilirisiniz.Ardından ayrı bir sekmede açılacak olan Teknosa internet sitesine giderek, ödeme adımında kampanyadan faydalanabilirsiniz.Keyifli ve fırsatlarla dolu alışverişler dileriz :)

Teknosa internet sitesinden yapabileceğiniz harcamalar için aradığınız tüm Teknosa indirim kodu, Teknosa kupon kodu, Teknosa fırsatları,Teknosa indirim kampanyalarını görmek için buraya tıklayarak Teknosa sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

Teknosa Markasına Ait Diğer Öne Çıkan Fırsatlar

Teknosa Turuncu İndirim Başladı!

Teknosa'nın beklenen turuncu indirim kampanyası başladı! En son model elektronik ürünlere indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Teknosa Beyaz Eşyalarda Yılın İlk Fırsatları!

Teknosa beyaz eşya kampanyası ile evinizin tüm ihtiyaçlarını uygun fiyatla karşılayın! Hemen beyaz eşya modellerini incelemeye başlayın.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Teknosa'da Home Office Çalışanlara Özel %25 İndirimli Set!

Teknosa Home Office çalışanlar için oluşturulan özel set 1 Temmuz tarihine kadar net %25 indirim fırsatı ile satışta.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(