5

Teknosa Samsung TV'lerde Para Kart Kampanyası

Bitiş Tarihi : 31 Aralık 2020, Perşembe

Teknosa Samsung TV'lerde geçerli Para Kart kampanyası ile evinizi en yeni tv modeli ile taçlandırın!

TEKNOSA'DA SAMSUNG TV’LER EVİNİZDE PARA KARTINIZ CEBİNİZDE KAMPANYASI 
4.000TL'ye varan para yüklü kart hediye fırsatı

Kampanya, Samsung tarafından ithal edilen ve Kampanya’ya katılan Teknosa satış noktalarından 01.11.2020 – 31.12.2020 tarihleri arasında satın alınmış Samsung markalı seçili model televizyonlar için geçerli olup; kampanya kapsamında yer alan televizyonlardan birini satın alan tüketiciler, kampanya katılım koşullarını yerine getirmeleri durumunda model bazında değişen miktarlarda TL yüklü Para Kartı almaya hak kazanacaklardır. Tüketicilerin kampanyadan yararlanabilmeleri için satış noktasında TV satın alımı öncesinde Samsung TV Fırsatları platformuna kayıt olması ve kampanya kodu alması gerekmektedir. 

Eklenme Tarihi : 8 Kasım 2020, Pazar

Teknosa Samsung TV'lerde Para Kart Kampanyası

Yukarıda yer alan FIRSATI GÖSTER linkine tıklayarak kampanyaya ulaşabilirisiniz.Ardından ayrı bir sekmede açılacak olan Teknosa internet sitesine giderek, ödeme adımında kampanyadan faydalanabilirsiniz.Keyifli ve fırsatlarla dolu alışverişler dileriz :)

Teknosa internet sitesinden yapabileceğiniz harcamalar için aradığınız tüm Teknosa indirim kodu, Teknosa kupon kodu, Teknosa fırsatları,Teknosa indirim kampanyalarını görmek için buraya tıklayarak Teknosa sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

Teknosa Markasına Ait Diğer Öne Çıkan Fırsatlar

Teknosa'da Televizyonlarda Tekno Fırsatlar!

Teknosa 12-14 Ocak Tekno Fırsatlar başladı. Tekno Fırsatlar kapsamında televizyon modellerinde geçerli indirimleri kaçırmayın.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Philips Ocak Ayı TV Fırsatları Teknosa'da

Philips TV indirim fırsatları ve kampanyaları kaçırma! Philips Android & Smart TV en uygun fiyat ve ürün garantisi ile Teknosa Mağazaları ve teknosa.com'da!

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Cep Telefonlarında Gece Fırsatları TEKNOSA'da!

Teknosa'da akşam 8'den sabah 4'e kadar satın alacağınız cep telefonu modellerinde geçerli indirimleri kaçırmayın.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(