Oy Ver

Teknosa'da Devasa Yılbaşı İndirimleri Devam Ediyor!

Bitiş Tarihi : 31 Aralık 2020, Perşembe

Yılbaşında indirimli alışverişin keyfini Teknosa ile yaşayın! Tüm kategorilerde yer alan binlerce üründe geçerli yılbaşı indirimleri!

Teknosa'da Devasa Yılbaşı İndirimleri Devam Ediyor!

Uzun süredir almak istediğiniz bir beyaz eşya veya elektronik eşya modeli varsa yeni yıl indirimleri ve kampanyaları sayesinde ilgili eşyayı satın alarak kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Farklı markalara ait akıllı televizyonlar, ses sistemleri, küçük ev aletleri, buzdolapları, çamaşır ve bulaşık makineleri, hem kendiniz hem eviniz için en güzel yılbaşı hediyeleri arasında yer alıyor.

Yeni yıl için seçeceğiniz hediye ne olursa olsun yüksek müşteri memnuniyetinden, zengin ürün çeşitliliğinden, cazip indirim ve kampanyalardan yararlanmak için Teknosa’yı tercih edebilirsiniz. Böylece her zaman olduğu gibi yılbaşında da güvenli ve avantajlı alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 17 Aralık 2020, Perşembe | Güncelleme : 17 Aralık 2020,12:54:43

Teknosa'da Devasa Yılbaşı İndirimleri Devam Ediyor!

Yukarıda yer alan FIRSATI GÖSTER linkine tıklayarak kampanyaya ulaşabilirisiniz.Ardından ayrı bir sekmede açılacak olan Teknosa internet sitesine giderek, ödeme adımında kampanyadan faydalanabilirsiniz.Keyifli ve fırsatlarla dolu alışverişler dileriz :)

Teknosa internet sitesinden yapabileceğiniz harcamalar için aradığınız tüm Teknosa indirim kodu, Teknosa kupon kodu, Teknosa fırsatları,Teknosa indirim kampanyalarını görmek için buraya tıklayarak Teknosa sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

Teknosa Markasına Ait Diğer Öne Çıkan Fırsatlar

Teknosa'da Philips Yeni Seri Televizyonlarda %10 İndirim

13-16 Kasım 2020 tarihleri arasında Teknosa'dan yapacağınız Philips yeni seri televizyon alışverişinizde geçerli %10 indirim

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Hediye Kazandıran Çekiliş TEKNOSA'da!

Teknosa büyük çekiliş ile iPhone akıllı telefondan Apple Watch akıllı saate, Samsung akıllı telefondan Huawei model telefonlara kadar pek çok hediye dağıtacak.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Teknosa'da Ramazana Özel Fırsatlar Başladı

Arçelik, Samsung, Siemens, Bosch, Fakir, Grundig ve daha fazla markanın ürünleri Teknosa mağazaları ve teknosa.com’da.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(