Oy Ver

Trendyol Keramika Ürünlerinde Geçerli %25 Sepet İndirimi

Bitiş Tarihi : 1 Mart 2021, Pazartesi

Keramika tarafından size sunulan takımlar ile sofranız oldukça şık bir hale gelecek. Keramika ürünlerinde %25 indirim sizi bekliyor.

Trendyol Keramika Ürünlerinde Geçerli %25 Sepet İndirimi

Farklı renk uyumları ve farklı desen modelleri ile sizlere birbirinden şık seçenekler sunulmaktadır. Tabak takımlarında farklı tasarımları ile ön plana çıkan modeller, sofralarınızda oldukça özgün ve şık sunumlar yapmanıza yardımcı olacak. Size sunulan farklı takım modellerinde, kullanılan desenler ise oldukça özgün tasarımlardan oluşmaktadır. Keramika kahvaltı takımı serisi, birbirinden farklı desen ve renk modelleri ile sizlere sunulmaktadır. Kahvaltı takım modelleri içerisinde, kahvaltı için ihtiyacınız olabilecek her türlü ürün yer almaktadır. Farklı içerikler ile sizlere farklı seçenek şansı da sunulmaktadır. Kahvaltı takım serisinin yanı sıra, aynı zamanda Keramika yemek takımı serisi de sizlere farklı seçenekler sunarak kolay seçim şansı tanımaktadır. Yemek takım modelleri, oldukça şık ve zarif desenleri ile ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda, ürünlerde kullanılan etkileyici ve şık renk tonları ile birbirinden zarif modellerin ortaya çıkması sağlanmıştır. Keramika tabakları oldukça kaliteli malzemeler ile üretilmektedir. Tabak modelleri, farklı tasarım şekilleri ile ön plana çıkarak kare, yuvarlak ya da oval tasarımlar ile sizlere pek çok seçeneği sunuyor. Size sunulan bu seçenekler, tasarım açısından oldukça özgün bir yapıya sahiptir. Bu sayede, sofralarınızın şıklığı ve dikkat çekiciliği size özel bir hal alabilir. Keramika kahvaltı seti serisinde, farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Aynı zamanda, sade renk tasarımın yanı sıra farklı desenlere sahip olan modeller de bulunmaktadır. Keramika servis tabağı modelleri, kolay servis yapabilmeniz için farklı ölçülerde sizler için üretilmektedir. Sizler, sofranızda misafirlerinize servis yaparken hem şık bir sunum yapabilirsiniz hem de servis tabalarının kolaylığından faydalanabilirsiniz. Size sunulan farklı öğün tabak modellerinin yanı sıra, birbirinden farklı ve şık tasarımları ile Keramika fincanlar da sunulmaktadır. Fincan model serisinde, pek çok farklı renk ve desen seçenekleri bulunmaktadır. Aynı zamanda, fincanların tasarımları da oldukça şık ve zarif bir görünüme sahiptir. Keramika kahvaltı serisinde yer alan takımlar, farklı parça sayılarına göre değişiklik göstermektedir. Bu sayede, ihtiyacınıza uygun olan modeli kolaylıkla seçebilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 22 Şubat 2021, Pazartesi

Trendyol Keramika Ürünlerinde Geçerli %25 Sepet İndirimi

Yukarıda yer alan FIRSATI GÖSTER linkine tıklayarak kampanyaya ulaşabilirisiniz.Ardından ayrı bir sekmede açılacak olan Trendyol internet sitesine giderek, ödeme adımında kampanyadan faydalanabilirsiniz.Keyifli ve fırsatlarla dolu alışverişler dileriz :)

Trendyol internet sitesinden yapabileceğiniz harcamalar için aradığınız tüm Trendyol indirim kodu, Trendyol kupon kodu, Trendyol fırsatları,Trendyol indirim kampanyalarını görmek için buraya tıklayarak Trendyol sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

Trendyol Markasına Ait Diğer Öne Çıkan Fırsatlar

Trendyol 5 TL İndirim Kodu

Trendyol dan yapacağınız 200 TL lik alışverişlerinize 5 TL indirim sağlayan kupon kodu.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Ev Elektroniğinde Hafta Sonu Fırsatları Trendyol'da!

Evde ihtiyaç duyduğunuz tüm elektrikli eşyalar ve küçük ev aletlerinde geçerli hafta sonu indirimleri Trendyol'da.

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(

Trendyol'da Efsane Finale Özel Fiyatlar

Trendyol Efsane Cuma Fırsatları'nda Son Gün! Trendyol Milla ve Trendyol Man'de Geçerli İndirimleri Kaçırmayın

Bitiş Tarihi : Maalesef Bu Fırsat Kaçtı :(