Yılbaşı Ev Kombinleri ile Yeni Yıla Hazırlan!

Yılbaşı Ev Kombinleri ile Yeni Yıla Hazırlan!

Evde ailemizle geçireceğimiz yeni yıl gecesinde alışılmış yeni yıl kombinlerinin aksine rahat eşofman ve pijama kombinleri revaçta olacak! Kombinlerinizi hazırlayın.

Yeni yıl dileklerinizi tuttunuz mu? Yeni bir umutla huzur, sağlık ve mutluluk dilediğimiz bu yılbaşını hepimiz evde geçireceğiz. Evde ailemizle geçireceğimiz yeni yıl gecesinde alışılmış yeni yıl kombinlerinin aksine rahat eşofman ve pijama kombinleri revaçta olacak! Mısır patlatmalı, film izlemeli, bol dilek dilemeli yeni yıl için bizim de kombin önerilerimiz var. 

Yılbaşı için hem şık hem rahat ev kombinleri

Bu yıl yeni yıl kombinlerinde rahatlık ön planda ancak yine de “şıklığımdan vazgeçemem” diyorsanız hem şık hem konforlu kombin önerilerimiz var. Şık gömlek ve kazaklardan rahat pijama takımlarına, gecelik modellerinden diğer ev giyim ürünlerine kadar pek çok ürünü sizler için biraraya getirdik. 

Pamuklu Yeni Yıl Temalı Bisiklet Yaka Kazak 
Yeni yıla hem tarz hem de yılbaşı ruhunu yansıtan bir kazakla girmeye ne dersiniz? Koton'un yeni yıl temalı erkek kazak modelini inceleyebilirsiniz. 


FIRSATI GÖSTER - Pamuklu Yeni Yıl Temalı Bisiklet Yaka Kazak 

A Kesim Triko Midi Etek
Yeni yılda evde de olsa şıklığından vazgeçemeyenler için çeşitli ürünler Koton yeni yıl koleksiyonunda!


FIRSATI GÖSTER - A Kesim Triko Midi Etek


Yakalı Şerit Detaylı Pijama Takımı
Evde konforlu bir yılbaşı gecesi geçirmek isteyenler için şık pijama takımları sizleri bekliyor. LC Waikiki ev giyim ürünleri kategorisinde yer alan çeşitli pijama takımlarından favorinizi seçin, yeni yıla şık ve rahat girin. 


FIRSATI GÖSTER - Yakalı Şerit Detaylı Pijama Takımı


Standart Kalıp Pijama Takımı
Yılbaşı ruhunu ve kış mevsimini yansıtan ekose desenlerden vazgeçemeyenlere... LC Waikiki erkek ev giyim ürünleri kategorisinde çeşitli pijama takımına ulaşabilirsiniz. Bizim tercihimiz yeni yıla uygun ekose desenli kırmızı tonlarda bir pijamadan yana...


Standart Kalıp Pijama Takımı - FIRSATI GÖSTER


Ekose Pijama Takımı
Erkekler için olur da, kadınlar için ekose olmaz mı! Ekose desenli pijama takımıyla yılbaşı gecesinde yeni yıl ruhunu yansıt, hem tarz hem rahat ol. 


Ekose Pijama Takımı - FIRSATI GÖSTER

Renkli Unisex Bugs Çizgili 2li Pijama Takımı
Minikler için yılbaşında ev kombini olarak rahat pijama ve eşofman takımları ön planda. Siz de tercihinizi renkli desenli ve kırmızı renklerde pijama takımlarından yana yapabilirsiniz.

Renkli Unisex Bugs Çizgili 2li Pijama Takımı - FIRSATI GÖSTER


Standart Kalıp Pijama Takımı
Yeni yıl demek, kırmızı demek! Kırmızı ve yeni yıl mesajı yazılı pijama takımları ile evde çok rahat, çok tarz olacaksınız.


Standart Kalıp Pijama Takımı - FIRSATI GÖSTER


Yılbaşı Geyik Baskılı Pijama Takım
Yılbaşı temalı sevimli geyikler kadın pijama takımlarında! Trendyol butiklerinde daha binlerce yeni yıl kombini sizleri bekliyor. Dilerseniz şık, dilerseniz rahat... 

Yılbaşı Geyik Baskılı Pijama Takım - FIRSATI GÖSTER

Açık Gri Melanj Lazy Years Tişört
Penti'nin yeni yıl koleksiyonunda birbirinden güzel parçalar sizleri bekliyor! Evde geçireceğiniz yılbaşı için bu ürünlerle dilediğiniz kombini oluşturabilirsiniz.

Açık Gri Melanj Lazy Years Tişört - FIRSATI GÖSTER

Pembe Pinkish Tayt


Pembe Pinkish Tayt - FIRSATI GÖSTER

Pembe Red&Pink Uyku Gözlüğü

Pembe Red&Pink Uyku Gözlüğü - FIRSATI GÖSTER


Puantiyeli Pijama Takımı


Puantiyeli Pijama Takımı - FIRSATI GÖSTER