ŞOK Aktüel Katalogları | Haziran 2023


ŞOK
4.36

ŞOK markasına ait toplam 14 aktüel katalog aşağıda listelenmiştir.

ŞOK mağazalarından yapacağınız alışverişler için ŞOK aktüel kataloğuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

ŞOK Aktüel Katalogları

ŞOK 2-8 Haziran 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 2-8 Haziran 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 2-8 Haziran 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu yayınlandı. Mobilyalar, ev dekorasyon ürünleri, çocuk tekstil ürünleri indirimde.

Eklenme Tarihi : 31 Mayısıs 2021, Pazartesi
ŞOK 21-25 Mayıs 2021 Aktüel Ürünler Broşürü

ŞOK 21-25 Mayıs 2021 Aktüel Ürünler Broşürü

ŞOK 21-25 Mayıs 2021 Aktüel Ürünler Broşürü yayında! Banyo tekstil ürünleri, küçük ev aletleri ve daha fazlası indirimde.

Eklenme Tarihi : 20 Mayısıs 2021, Perşembe
ŞOK 19-25 Mayıs 2021 Aktüel Ürünler Broşürü

ŞOK 19-25 Mayıs 2021 Aktüel Ürünler Broşürü

ŞOK 19-25 Mayıs 2021 Aktüel Ürünler Broşürü yayınlandı. ŞOK market 19-25 Mayıs 2021 tarihleri aralığında geçerli olacak ürünler listesinde neler var?

Eklenme Tarihi : 20 Mayısıs 2021, Perşembe
ŞOK 30 Nisan - 4 Mayıs 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 30 Nisan - 4 Mayıs 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK'te 30 Nisan-4 Mayıs tarihinde geçerli olan indirimler broşüründe pek çok ürün yer alıyor. İndirimleri incelemek için broşüre göz atın.

Eklenme Tarihi : 2 Mayısıs 2021, Pazar
ŞOK 28 Nisan - 4 Mayıs 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 28 Nisan - 4 Mayıs 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 28 Nisan-4 Mayıs tarihlerinde raflarda yerini alacak indirimli ürünler neler? Hepsini incelemek için aktüel ürünler broşürüne göz atın.

Eklenme Tarihi : 2 Mayısıs 2021, Pazar
ŞOK 17-20 Nisan 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 17-20 Nisan 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK Aktüel Hafta Sonu Fırsatları yayınlandı. Baharı karşılarken temizlik için ihtiyacınız olan ürünler ŞOK'ta indirime giriyor.

Eklenme Tarihi : 16 Nisan 2021, Cuma
Şok Aktüel 14-20 Nisan 2021 Kataloğu

Şok Aktüel 14-20 Nisan 2021 Kataloğu

ŞOK 14 Nisan 2021 aktüel ürünleri kataloğu yayınlandı. Çoğunlukla anne bebek ürünlerinin indirime girdiği haftalık broşürde başka neler var?

Eklenme Tarihi : 16 Nisan 2021, Cuma
Şok Aktüel 31 Mart-05 Nisan 2021 Kataloğu

Şok Aktüel 31 Mart-05 Nisan 2021 Kataloğu

ŞOK ile bereket dolu bir Ramazan ayı sizleri bekliyor! Evinize, sofralarınıza bereket getiren indirimler başladı.

Eklenme Tarihi : 3 Nisan 2021, Cumartesi
ŞOK Aktüel 24-30 Mart 2021 Kataloğu

ŞOK Aktüel 24-30 Mart 2021 Kataloğu

Mobilya, küçük ev aletleri, züccaciye ürünleri, gıda ve temizlik ürünleri ŞOK Aktüel 24-30 Mart 2021 Kataloğu'nda.

Eklenme Tarihi : 25 Mart 2021, Perşembe
ŞOK Aktüel 12-16 Mart 2021 Kataloğu

ŞOK Aktüel 12-16 Mart 2021 Kataloğu

12 Mart tarihinde ŞOK market reyonlarında çok sayıda ürün indirime girecek! İndirimli ürünleri ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 9 Mart 2021, Salı
ŞOK Aktüel 10-16 Mart 2021 Kataloğu

ŞOK Aktüel 10-16 Mart 2021 Kataloğu

ŞOK marketin yeni aktüel ürünler broşürü yayında. 10 Mart tarihinde reyonlarda yerini alacak indirimli ürünleri hemen inceleyin.

Eklenme Tarihi : 9 Mart 2021, Salı
ŞOK 24 Şubat-2 Mart Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 24 Şubat-2 Mart Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 24 Şubat-2 Mart Aktüel Ürünler Kataloğu'nda yer alan tüm ürünler ve fiyatlarını inceleyin, indirim fırsatlarını yakalayın.

Eklenme Tarihi : 27 Şubat 2021, Cumartesi
ŞOK 17-23 Şubat Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 17-23 Şubat Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK Market fırsatlarında bu hafta; gıda ve temizlik ürünleri, elektrikli ev süpürgesi, havuzlu ve toplu kaydırak gibi pek çok ürün indirimde.

Eklenme Tarihi : 17 Şubat 2021, Çarşamba
ŞOK 5-9 Şubat Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 5-9 Şubat Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 5-9 Şubat aktüel ürünler kataloğunda ev tekstil ürünleri, bilgisayar ekipmanları, oyuncaklar ve valiz çeşitleri indirimde.

Eklenme Tarihi : 6 Şubat 2021, Cumartesi

ŞOK Hakkında

ŞOK

ŞOK indirim fırsatları ve indirim kodları | Haziran 2023


ŞOK Market

Şok İndirim Kataloğu

Şok Market 81 ilde 6.000’e yakın şubesiyle halkın ekonomik alışveriş ihtiyacını karşılayan marketler zinciridir. Taze sebze ve meyveler, bakliyatlar, et ve süt ürünleri, kahvaltılık ürünler, temizlik ve bakım ürünleri, atıştırmalıklar ve çok daha fazlası haftanın her günü indirimli fiyatlarla ŞOK market reyonlarında sizlerle buluşuyor. Uygun fiyatlı alışveriş imkanı sunan ŞOK market binlerce ürünü kampanyalı fiyatlarıyla satın almanızı sağlar. Farklı kategorilerden binlerce üründe günlük, haftalık ve aylık indirimler uygulanıyor. Kampanya başlamadan önce aktüel ürün broşürüyle tüketiciye duyurulan bu indirimler bazen dönemsel ürünlerde de geçerli olabiliyor. Tüm ihtiyaçlarınıza ekonomik çözümler sunan ŞOK market dilerseniz online sipariş üzerine satın aldığınız ürünleri kapınıza kadar da getiriyor. Her yaştan ve her kesimden insanın ihtiyaç duyabileceği ürünlerin yanı sıra her evin ihtiyacı olan ürünler de ŞOK reyonlarında satışa sunuluyor. Haftalık aktüel ürünlerde geçerli indirimli fiyatlarla aile ekonomisine katkıda bulunan ŞOK’ta peynirden deterjana, domatesten şampuana kadar çok çeşitli ürünlere ulaşabilirsiniz.

Zengin ürün çeşitlilik ve avantajlı fiyatların adresi ŞOK

ŞOK marketin güncel broşürlerini takip ederek mevcut veya gelecek tarihte yapılması planlanan kampanyalardan haberdar olabilir, fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Haftalık ŞOK broşürlerini web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Hangifirsat.com olarak sizler için en güncel aktüel ürünleri yayınlar, kampanyalardan erken haberdar olmanızı sağlarız.

Şok Haftalık Fırsat Ürünleri

Şok haftalık fırsat ürünleri tüketicilerin her hafta heyecanla beklediği ve çeşitli ürün gruplarında uygulanan indirimleri kapsar. Gıda reyonunda yer alan çeşitli bakliyatlar, konserve ürünler, hazır yiyecekler, et ve tavuk ürünleri, süt ve süt ürünleri, unlu mamuller arasından pek çok üründe haftalık indirimli fiyatlar sunuluyor. Ayrıca kişisel bakım ürünleri altında yer alan kremler, ağız bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, vücut bakım ürünleri gibi çeşitli üründe de indirimler olabiliyor. Şok haftalık fırsatlarda daha pek çok üründe indirimler satışa sunuluyor. ŞOK indirim fırsatları önceden yayınlanan indirim broşürleri ile duyurulur. Haftalık yayınlanan bu broşürler ile indirime girmesi planlanan ürünleri görebilir, hazırlık yapabilirsiniz.

ŞOK Aktüel Ürünler Neler?

Şok aktüel ürünler her hafta yayınlanan aktüel ürünler kataloğu ile tüketiciye sunulur. ŞOK market her hafta indirimler uyguladığı çeşitli ürünü sizlerle buluşturur. Aktüel ürünler, bu indirimli ürünleri kapsar ve aktüel ürünler broşürleri de bu ürünler ve fiyatlarının yer aldığı broşürlerdir. Ailenizin tüm ihtiyaçlarını barındıran ŞOK market geniş ürün yelpazesi ve çok sayıda şubesi ile ekonomik alışveriş yapmanızı sağlıyor. ŞOK aktüel ürünler arasında kimi zaman ekmek çeşitleri yer alıyor. Çavdarlı ekmek, somun ekmek, kepekli ekmek, köy ekmeği gibi çeşitler raflarda yerini alıyor. Taze ve sağlıklı ekmek çeşitleri ile öğünlerinize lezzet katabilirsiniz. ŞOK marketin tüketiciye sunduğu ürünler arasında süt ve süt ürünleri de yer alıyor. Süt, yoğurt, beyaz peynir, lor peynir, çökelek, tulum peyniri, kaşar peynir, meyveli yoğurt, dondurma gibi ürünler de süt ürünleri reyonundan sofralarınıza geliyor. Protein içerikli bu ürünlerde de çoğu zaman aktüel ürün indirimleri kapsamında uygun fiyatlar geçerli oluyor. Uzun süre dolapta muhafaza edebileceğiniz ürünleri indirime girdiğinde fazla sayıda alıp stoklamak bütçenize destek olur. Bu sayede ürünleri uygun fiyatla satın almış olursunuz.

Sağlıklı ve besleyici bir içecek olan süt, kalsiyum, mineral, protein gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm faydalı maddeleri yapısında barındırır. ŞOK marketten aldığınız süt ve süt ürünleri, yüksek kalite içerir ve hijyenik ortamlarda üretilmiştir. Ve tüm bu sağlıklı besinleri ŞOK market avantajlarıyla satın aldığınızda, sağlığınızı korurken bütçenizi de boşuna harcamamış olursunuz. ŞOK hafta sonu indirimi ile maddi açıdan fırsat sunduğu gibi sağlık içeren ürünleri kolayca satın alabilme fırsatı da sağlıyor. Müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılayan ŞOK, daima yüksek standartlı ürünleri ile piyasada öne çıkmayı başarıyor. Tüm bunların yanında ürün çeşitliliği ile müşterilerini sevindiren firma, her yaştan insanın kişisel tercih ve istekleriyle uyumlu olan ürünleri halkla buluşturuyor.

ŞOK Hafta Sonu Fırsatları

Şok hafta sonu fırsatları haftanın 2 günü geçerli olan çeşitli indirimleri kapsar. Hafta içi geçerli olan muhteşem indirimlere ek Şok marketin hafta sonu fırsatlarını da yakalayabilirsiniz. Müşterilerin ihtiyacını hızlı ve uygun fiyatlı ürünlerle gidermeyi amaçlayan ŞOK hafta sonu fırsatları ile her hafta çeşitli ürünlerde indirim uyguluyor. ŞOK hafta sonu kampanyaları dahilinde gıdadan temizliğe, kozmetikten meyve sebzeye kadar çeşitli ürünlerde indirimler tüketiciyle buluşuyor.

ŞOK Markete Özel Markalar ve Ürünleri Neler?

ŞOK Market; Mis, Piyale, Evin, Amigo, Mintax gibi kuruluşu eski markaların çeşitli ürünlerini halka ulaştırma konusunda aracılık yapar. Özgün markaların ürünlerini tüketiciye ulaştırırken kampanyalar uygulayarak bu ürün çeşitliliğine uygun fiyatla sahip olmalarını sağlar. Piyale markasının makarna, hazır çorba, un, pasta yardımcı malzemeleri ve puding gibi ürünlerini ŞOK market reyonlarında bulabilmek mümkün. Mis markasının süt, peynir, yoğurt, ayran, dondurma gibi çeşitli ürününe süt ve süt ürünleri reyonundan ulaşabilirsiniz. Paket kuruyemişlerin öncü markası Amigo ürünleri de yine aynı şekilde ŞOK markette indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor. Fıstık, ay çekirdeği, çiğ badem, kuru meyve, cips, fıstık ezmesi gibi geniş ürün yelpazesi ile raflarda yerini alan Amigo ürünlerini indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ekonomik alışverişin adresi ŞOK, geçmişten bu yana pek çok mutfakta kullanılan yağların markası Evin ürünlerini de bizlerle buluşturuyor. Sıvıyağ ve margarin gibi ihtiyaçlarınızda Evin markalı ürünleri ŞOK markette bulabilirsiniz. Köklü bir geçmişi olan markalardan Mintax’ın bünyesinde yer alan çeşitli temizlik ürünleri de ŞOK’ta!

ŞOK Markette Gelecek Hafta

“ŞOK’ta gelecek hafta ne var?” diye soruyorsanız yanıtı haftalık yayınlanan aktüel ürünler broşüründe gizli. Hem hafta içi hem hafta sonu farklı ürünlerde uygulanan indirimleri yakalamak için önceden yayınlanan ŞOK haftalık fırsatları ve ŞOK hafta sonu fırsatları broşürlerini takip etmelisiniz. Sizin için sitemizde güncel olarak yer verdiğimiz bu indirim broşürleri size stoklarla sınırlı olan ürünler hakkında önceden bilgi verir. Siz de ihtiyacınız olan ürünleri ve fiyatlarını henüz raflarda yerini almadan önce öğrenmiş olursunuz. ŞOK market haftalık indirimlerde sadece gıda ve temizlik gibi temel ihtiyaç ürünlerini değil çoğu zaman küçük ev aletleri, mutfak gereçleri gibi pratik ürünleri de tüketiciye sunar. İhtiyacınız olan her çeşit ürüne ŞOK market dönemsel indirimleri aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Zaman ve bütçeden tasarruf etmek isteyenlerin adresi ŞOK!

ŞOK Ürün Kataloğu Nedir? Ne Zaman Yayınlanır?

ŞOK ürün kataloğu tüketiciye her ürün grubunda çeşitli fırsatlar sunan haftalık broşürlerdir. Bu kataloglara göre her hafta farklı kategorilerden onlarca ürün indirime girer. Örneğin ŞOK kampanyaları bebek sahibi aileler için birçok üründe kaçırılmayacak fırsatlar sunar. Bebek bakım ürünleri, bebek banyo ürünleri, bebekler için mama ve diğer beslenme ürünleri, bebek bezleri, ıslak mendiller, losyonlar, pudralar... Bebeğinizin ihtiyaç duyduğu çok sayıda ürüne ŞOK marketin avantajlı fiyatlarıyla ulaşabilirsiniz. ŞOK ürünler kataloğu aracılığıyla kampanyalı fiyatlar başlamadan önce duyurusu yapılan bu indirimleri yakalayın, bebeğinizin ihtiyaçlarını bütçe dostu fiyatlarla karşılayın. Üstelik sürekli saklanabilen ürünleri stok yapabilir, aile ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. Bebek ihtiyaçlarının yanı sıra evinizin temel gıda alışverişi için de pek çok indirimden faydalanabilirsiniz. TV keyfi yaparken tüketebileceğiniz atıştırmalıklar, keyifli bir akşam yemeği veya kahvaltı için ihtiyacınız olan ürünler ve daha fazlası… ŞOK haftalık fırsatlarla raflarda yerini alıyor. ŞOK marketin tüketiciler tarafından en sevilen özelliği ise tarlada yetişen taze sebze ve meyveleri bizlerle buluşturması… Lezzetli ve doğal beslenmek için taze sebze ve meyvelere Şok marketten ulaşabilirsiniz.
ŞOK market et ürünleri reyonunda da taze ürünlere yer veriyor. Balık, tavuk, ton balığı, karides, tavuk göğsü, kemiksiz tavuk, kırmızı et, kıyma vb. gibi et ve balık ürünlerini ŞOK marketten ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz. Güvenli et tüketimi konusunda oldukça hassas oldukları için gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Et ve balık ürünlerinin yanı sıra yumurta da adeta çiftlikten alınmış gibi taze bir şekilde sofralarınıza geliyor.

Özellikle son dönemde temizliğin öneminin artması ve hemen hemen her yüzeyin özenle dezenfekte edilmesi sebebiyle ŞOK marketin indirimli temizlik ürünlerinde rağbet görülüyor. Zemin, kanepe, masa, banyo, mutfak gibi yüzeyleri derinlemesine temizlemeniz için ihtiyacınız olan temizleyicileri aktüel ürünler broşüründen takip ederek indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra bulaşık deterjanları, çamaşır deterjanları, yumuşatıcılar, sabunlar da temizlik reyonunda yer alıyor. Birbirinden güzel kokulu lavantalı, güllü, limonlu ve yasemin kokulu dezenfektan temizleyiciler en çok tercih edilen ŞOK market ürünleri arasında.

 

ŞOK İle İlgili Sık Sorulan Sorular


ŞOK Kart Nedir? Şok Market Kartı Ne İşe Yarar?  

Şok Kart, sevdikleriniz veya ihtiyaç sahipleri için hediye olarak alabileceğiniz ve içine 25 TL, 50 TL, 100 TL tutarında bakiyeler yükleyebileceğiniz market harcamalarında kullanılabilen kartlardır.

ŞOK Haftanın Fırsatları Ne Zaman?  

ŞOK haftanın fırsatları genellikle haftanın salı ya da çarşamba günü başlar, tam 1 hafta sürer.

ŞOK Hafta Sonu Fırsatları Ne Zaman?  

ŞOK hafta sonu fırsatları genellikle cuma günü başlar ve hafta sonu geçerli olur. Bazı indirimler hafta içine kadar devam edebilir.

ŞOK Haftalık İndirimleri Nasıl Takip Edebilirim?  

ŞOK haftalık indirim broşürlerini hangifirsat.com web sitemizden güncel şekilde takip edebilirsiniz.